596

SFP WDM 20 km 1.25G 1550 SC

Новий товар

$20.00

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Опис SFP WDM 20 km 1.25G 1550 SC

SFP WDM 20 km 1.25G 1550 SC - сучасний, практичний, простий в управлінні і високо функціональний оптичний модуль виробництва китайської компанії OmniOptic призначений для транспортування великих масивів інформації між мережевими адаптерами або серверними сховищами. Принцип роботи оптичного модуля серії SFP WDM 20 km 1.25G 1550 SC досить простий. Спеціальний оптоволоконний оптичний кабель з'єднується між двома протилежними кінцями, які можуть мати між собою відстань, що досягає 20 км. Такий тип з'єднання може забезпечувати не тільки досить високу швидкість переміщення інформації, але і гарантує її збереження по всьому шляху руху.

Важливо відзначити, що компанія OmniOptic підготувала ще один приємний сюрприз для споживача. Справа в тому, що оптоволоконні з'єднання модульного типу серії SFP WDM 20 km 1.25G 1550 SC оптимально поєднуються практично з усіма типами сполучних пристроїв без необхідності використовувати додаткові установки. Тим самим істотно знижується швидкість установки, а також його подальшого обслуговування. У разі необхідності пристрій можна швидко змінити на нове за принципом «гарячої заміни».

Переваги пристрою

Оцінити працездатність, практичність і ефективність роботи оптичного модуля SFP WDM 20 km 1.25G 1550 SC допоможуть такі характеристики:

  • китайська компанія OmniOptic в своїх дослідженнях використовувала сучасний науковий підхід до високошвидкісної передачі інформації на великі дистанції, завдяки якому досягнута швидкість транспортування даних на рівні 1,25 Гб / с, а дальність її передачі, конкретно з використанням цього пристосування, досягає 20 км;
  • відправлення інформації відбувається на хвилі 1550 нм, в той час як прийом виконується з використанням хвилі 1310 нм, а для власне переміщення застосовується спеціальний одне волоконний оптичний кабель серії 9/125;
  • модуль компанії OmniOptic здатний забезпечувати безаварійну транспортування інформації одночасно в дві сторони в діапазоні температур від 0 до 70 градусів Цельсія;
  • пристрій має досить компактні габаритні розміри, мала вага, легко (фактично автоматично) налаштовується, не вимагає яких-небудь особливих умов для своєї подальшої експлуатації. Для живлення пристрою необхідно напруга в 3,3 В.
Модель:SFP WDM 20 km 1.25G 1550 SC
Тип обладнання:трансивер
Довжина хвилі:1550 нм
Дальність передачі даних:20 км
Швидкість передачі даних:1.25 Гбіт/с
Інтерфейс користувача:SC
Тип оптичного волокна:SM (Single Mod)

Відгуки

Написати відгук

SFP WDM 20 km 1.25G 1550 SC

SFP WDM 20 km 1.25G 1550 SC

Оптичний трансивер для передачі даних по оптичному волокну на відстань до 20 км зі швидкістю 1.25 Гбіт. Довжина хвилі передачі 1550 нм.

7 інших товарів цієї ж категорії