3 GHz  Тут є 3 товарів

Показано 1 - 3 з 3 товарів
Показано 1 - 3 з 3 товарів
3 GHz

Чому варто купити точку доступу 3 GHz

Точки доступу wi-fi розрізняють за діапазоном частот, на яких вони працюють. Можна купити точки доступу 3 GHz, 2.4 GHz, 5.3 GHz і вище. Також, вони відрізняються коефіцієнтом посилення сигналу, параметрами потужності і швидкості з'єднання. Точки доступу 3 GHz в Україні є нестандартними, але від цього не менш...

Чому варто купити точку доступу 3 GHz

Точки доступу wi-fi розрізняють за діапазоном частот, на яких вони працюють. Можна купити точки доступу 3 GHz, 2.4 GHz, 5.3 GHz і вище. Також, вони відрізняються коефіцієнтом посилення сигналу, параметрами потужності і швидкості з'єднання. Точки доступу 3 GHz в Україні є нестандартними, але від цього не менш популярними.

Точки доступу wifi 3 GHz набирають стрімку популярність на ринку. Цей діапазон є унікальним, тому що він не зайнятий іншими операторами бездротових мереж. Бездротові точки доступу 3 GHz можна налаштувати окремими каналами всередині покриття.

За допомогою точки доступу можна:

  • організувати мережу в кафе або ресторані;
  • передавати сигнал в режимі радіоміст;
  • надавати послуги провайдерам мережі інтернет, щоб передавати сигнал на далекі відстані;
  • підключати до wi-fi мереж з боку абонента.

Яку марку бездротових точок доступу 3 GHz вибрати?

На сьогоднішній день, ринок точок доступу різнитися моделями і брендами, які їх випускають, тому купити точки доступу 3 GHz можна під будь-яке завдання. Найпопулярніші виробники точок доступу 3 GHz в Україні - Ubiquiti і Mikrotik.

Ubiquiti Networks - один з найвідоміших брендів на ринку бездротового мережевого обладнання. На ринку представлено безліч моделей точок доступу Ubiquiti 3 GHz, за допомогою яких можна вирішувати різні завдання. Наприклад, за допомогою точки доступу Ubiquiti NanoBridge M3 можна розвинути швидкість до 150 Мбіт/с. Це можливо, тому що wifi точка доступу Ubiquiti NanoBridge M3 оснащена антеною з подвійною поляризацією (2x2 MIMO). Точки доступу 3 GHz Ubiquiti відрізняються надійністю, якістю, великим терміном служби і доступними цінами.

Точки доступу 3 GHz Mikrotik теж не відстають: їх революційна операційна система RouterOS дозволить здійснювати гнучке налаштування і контролювати всі типи з'єднання. Пристрої Mikrotik нічим не поступаються Ubiquiti і так само надійні.

Де купити точки доступу 3 GHz в Україні з гарантією?

У магазині "Gigahertz" можна придбати точки доступу 3 GHz в роздріб і оптом. Ціни на точки доступу 3 GHz залежать від їх характеристик, так що спочатку потрібно визначитися, для чого саме вони вам потрібні. Бездротові точки доступу 3 GHz варто вибирати виходячи з: потужності, максимальної швидкості, параметрів безпеки.

Більше

Фільтр

Включено фільтри:
Виробник
Випромінювання
Коефіцієнт підсилення
Робоча частота
Наявність PoE
Оперативна пам'ять
Вбудована антена
Застосування
Частота процесора

Інформація

Знижки

Поки що немає товарів зі знижкою.

Наші магазини

Теги