Fast Connectors (конектори швидкого монтажу)  Тут 1 товар

Показ 1 - 1 з 1 товару
Показ 1 - 1 з 1 товару
Fast Connectors (конектори швидкого монтажу)

Купити конектори швидкого монтажу оптом і в роздріб в Україні

Конектори швидкого монтажу (Fast Connectors) необхідні при створенні оптоволоконних мереж і належать до пасивного оптичного обладнання. Купити фастконектори знадобиться для параметрів завершення клієнтської лінії без використання методики зварювання волокон. На ділянках, де використов...

Купити конектори швидкого монтажу оптом і в роздріб в Україні

Конектори швидкого монтажу (Fast Connectors) необхідні при створенні оптоволоконних мереж і належать до пасивного оптичного обладнання. Купити фастконектори знадобиться для параметрів завершення клієнтської лінії без використання методики зварювання волокон. На ділянках, де використовуються такі конектори, показники зворотних і внесених втрат приблизно рівні параметрам простих оптичних роз'ємів. Це можливо завдяки наявності імерсійного гелю в корпусі пристрою, в якому здійснюється стикування.

Fast Connectors в Україні складаються з:

  • основного корпусу;
  • фіксатора кабелю (різьблення);
  • захисної насадки зеленого або синього кольору.

Здійснюється продаж Fast Connectors для функціонування з одномодовими і багатомодовими волокнами. Користувачі можуть обжимати кабельні конструкції. Установка проводитися всього за пару хвилин з використанням спеціальних приладів.

Купити коннектори швидкого монтажу в «Gigahertz»

Інтернет-магазин «Gigahertz» - це те місце, де ви зможете придбати якісні конектори кращих виробників, випробувані тисячами користувачів у багатьох країнах. Ми реалізуємо тільки робочі пристрої, які перед відправкою перевіряються нашими співробітниками.

Продаж Fast Connectors в Україні здійснюється як в роздріб, так і оптом. Роздрібні покупці можуть розраховувати на підбір товару за конкретними параметрами. Конектори швидкого монтажу оптом продаються за зниженими цінами. Про таку покупку умови попередньої резервації з нашими менеджерами. Весь товар в наявності на складі, тому доставка його буде проведена в найкоротші терміни.

Ціни на фастконектори в компанії «Gigahertz» цілком доступні для приватних клієнтів. Це можливо завдяки відсутності посередників і лояльній ціновій політиці. Але якщо ви хочете отримати товар ще дешевше, слід купити Fast Connectors оптом. Кількість одиниць продукції практично не обмежена (в розумних межах), тому звертатися до нас можуть представники великих компаній.

Магазин «Gigahertz» - це кращий вибір для покупки якісного оптоволоконного устаткування. Представлені у нас конектори для швидкого монтажу дозволяють оперативно організувати оптичну мережу з мінімальними втратами.

Більше