599

SFP WDM 20 km 100M 1310 SC

Новий товар

$15.00

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Опис SFP WDM 20 km 100M 1310 SC

SFP WDM 20 km 100M 1310 SC - це сучасний високошвидкісний оптичний модуль виробництва китайської компанії OmniOptic. Завдяки цьому простому, ефективному і надійному пристосуванню можна забезпечувати передачу значних обсягів інформації на відстань до 20 км. Важливо відзначити, що приймач і передавач оптичного модуля моделі SFP WDM 20 km 100M 1310 SC від відомої компанії OmniOptic з'єднуються між собою одне волоконних кабелем з оптичного волокна серії 9/125. Тим самим гарантується надійність і цілісність передачі інформації, а також оптимальна схема її транспортування.

Також можна відзначити і деякі особливості, які мають оптичні модулі серії SFP WDM 20 km 100M 1310 SC, а саме здатність автоматично підлаштовуватися під наявні пристрої підключення. Це істотно знижує час настройки, прибирає необхідність подальшого «супроводу» і періодичної профілактики підключених ліній. Ще один позитивний момент - прилади компанії OmniOptic підтримують функцію «гарячої заміни» в разі незапланованого виходу з ладу пристрою.

Переваги пристрою

Щоб повноцінно оцінити можливості і переваги оптичного модуля серії SFP WDM 20 km 100M 1310 SC слід зазначити найбільш важливі з них. Зокрема:

  • уявлення пристрій від китайської компанії OmniOptic здатне забезпечувати транспортування щомиті до 100 Мб інформації на максимально допустиму довжину в 20 км;
  • пристрій невибагливо до зовнішніх погодних умов і здатна безперебійно працювати, якщо температурний режим на вулиці знаходиться в межах від 0 і до 70 градусів Цельсія;
  • Передавання даних виконується на хвилі в 1310 нм, в той час як для поворотного прийняття використовується хвиля довжиною 1510 нм;
  • пристрій має малі, компактні і досить зручні габарити, завдяки яким може оптимально розміщуватися в самих малодоступних місцях. Загальна вага такого пристрою становить близько 22 грам;
  • прилад виконаний з досить стійкого до різного зовнішнього впливу матеріалу, внаслідок чого під час зберігання здатний без будь-якого побоювання бути пошкодженим знаходиться в діапазоні температур від -45 до +85 градусів Цельсія.

Модуль подібного типу оптимально використовувати як в умовах міст, так і селищах міського типу, де потрібне швидке переміщення інформації на короткі дистанції.

Модель:SFP WDM 20 km 100M 1310 SC
Тип обладнання:трансивер
Довжина хвилі:1310 нм
Дальність передачі даних:20 км
Швидкість передачі даних:100 Мбіт/с
Інтерфейс користувача:SC
Тип оптичного волокна:SM (Single Mod)

Відгуки

Написати відгук

SFP WDM 20 km 100M 1310 SC

SFP WDM 20 km 100M 1310 SC

Оптичний модуль передачі даних по оптичному волокну на відстань до 20 км зі швидкістю 100 Мбіт. Довжина хвилі передачі 1310 нм.

7 інших товарів цієї ж категорії