Медіаконвертери  Тут є 16 товарів

товарів на сторінці
Показано 1 - 15 з 16 товарів
Показано 1 - 15 з 16 товарів
Медіаконвертери

Широкий вибір медіаконвертерів в магазині «Gigahertz»

Медіаконвертер оптичний являє собою активний пристрій, друга назва якого - перетворювач середовища. Він використовується для перетворення поширення сигналу в різних середовищах, а саме оптоволокна і міді. Медіаконвертери D-link застосовуються парами. Один пристрій встановлюється на кінці перш...

Широкий вибір медіаконвертерів в магазині «Gigahertz»

Медіаконвертер оптичний являє собою активний пристрій, друга назва якого - перетворювач середовища. Він використовується для перетворення поширення сигналу в різних середовищах, а саме оптоволокна і міді. Медіаконвертери D-link застосовуються парами. Один пристрій встановлюється на кінці першої лінії зв'язку, друге - на початку другого. Завдяки цим пристроям часто розширюють і модернізують мережі для отримання найбільшої ефективності від застосування мереж і уникнення великих витрат на прокладку комунікацій. Медіаконвертер Tp-link забезпечує підвищену швидкість передачі даних, якісну роботу оновлених систем.

Оптичні медіаконвертери в Україні розрізняють за такими параметрами:

  • швидкість роботи - існують пристрої зі швидкістю як 100 мегабіт, так і 1 гігабіт на секунду;
  • використовуваний роз'єм - може бути трансивер під SC або LC, або порт для SFP;
  • вид волокна - існують медіаконвертери одномодові і багатомодові;
  • можливості управління - керовані і некеровані моделі.

Купити медіаконвертер оптичний в інтернет-магазині «Gigahertz»

Придбати якісні медиаконвертери для оптоволоконних мереж можна в магазині «Gigahertz». У нашому асортименті представлені пристрої з різною швидкістю і дальністю передачі даних, довжиною хвилі, призначеним для користувача інтерфейсом, тому клієнтам є з чого вибирати. При необхідності наші фахівці порадять медіаконвертери оптичні одномодові, які підходять під ваші критерії.

Замовити доставку медіаконвертера SFP можна однією з популярних кур'єрських служб, можлива оплата після отримання товару. Все обладнання, представлене на сайті «Gigahertz», є в наявності. Забрати його можна також самовивозом. Ціни медіаконвертерів приємно порадують всіх клієнтів.

Медіаконвертер 100 або 1000 можна придбати в роздріб і оптом. В останньому випадку його вартість значно знижується. Цю можливість треба обговорити з менеджерами по телефону. WDM медіаконвертери відрізняються виключно високою якістю і перевіряються перед відправкою замовнику. Тому ми можемо гарантувати працездатність нашої продукції. Придбані медіаконвертери 1310 або 1550 служитимуть вам довгі роки!

Більше