Патч-корди  Тут є 38 товарів

товарів на сторінці
Показано 1 - 15 з 38 товарів
Показано 1 - 15 з 38 товарів
Патч-корди

Продаж оптичних патчкордів в Україні

Оптичні патчкорди - це оптоволоконні кабелі різної довжини, кінці яких обжаті конекторами. Їх головна сфера застосування полягає в приєднанні оптичного устаткування до розподільних пристроїв або між собою. Залежно від конекторів, бувають патчкорди LC, FC, SC. При виготовленні кабелів використовуються одномодо...

Продаж оптичних патчкордів в Україні

Оптичні патчкорди - це оптоволоконні кабелі різної довжини, кінці яких обжаті конекторами. Їх головна сфера застосування полягає в приєднанні оптичного устаткування до розподільних пристроїв або між собою. Залежно від конекторів, бувають патчкорди LC, FC, SC. При виготовленні кабелів використовуються одномодовое або багатомодове волокно, що відображається на сфері використання пристрою. Діаметр кабелю становить 2-3 мм, волокна захищаються буферним покриттям до 0,9 мм. Він запобігає дефектам волокна при вигинах.

Оптичні патчкорди SC в Україні зовні захищаються шаром з полівінілхлориду. Вони характеризуються відмінною гнучкістю і пожежною безпекою, що важливо при прокладці кабелів всередині споруд. Якщо передбачаються підвищені механічні навантаження на кабель, то використовують оптичні патчкорди duplex.

Існують такі види патчкордів:

  • прямі з однаковими роз'ємами;
  • перехідні з різними конекторами;
  • надгнучкі зі зниженими втратами на вигинах;
  • армовані, використовувані в складних умовах.

Конектори бувають з поліруванням UPC (опуклий торець) і APC (скошений торець). Конструкція патч-корду може бути круглою або плоскою, зовнішнього або внутрішнього застосування.

Оптичні патчкорди купити в Україні

Компанія «Gigahertz» пропонує купити якісні патчкорди виробництва фірми Mikrotik. В асортименті представлені кабелі довжиною від 1 до 300 метрів, різного типу застосування, оптичного волокна, призначеного для користувача інтерфейсу і конструкції. Така широта вибору дозволяє відшукати пристрої будь-якому замовнику.

Продаж оптичних патчкордів здійснюється без посередників, що дозволяє зберегти доступні ціни на них. Всі товари, представлені на сайті компанії, є в наявності. Передбачено кілька способів доставки та оплати. Великі компанії можуть купити оптичні патчкорди оптом за зниженою вартістю.

У нас доступний великий вибір таких пристроїв, в тому числі патчкорди оптичні simplex і duplex. Придбати їх може будь-який замовник, незалежно від кількості. Ми розраховуємо на довгострокову співпрацю з кожним клієнтом, тому реалізуємо тільки якісну оптоволоконну продукцію!

Більше