Оптоволоконне обладнання  Тут є 178 товарів

товарів на сторінці
Показано 1 - 15 з 178 товарів
Показано 1 - 15 з 178 товарів
Оптоволоконне обладнання

Купити найкраще оптоволоконне обладнання в Україні

Оптоволоконне обладнання в Україні необхідно для передачі сигналів на великі відстані. Його основна перевага полягає в тому, що такі пристрої не обмежені по швидкості і смузі пропускання. Навіть якщо дальність волоконно-оптичного зв'язку серйозно збільшується (в розумних межах), то на якості сиг...

Купити найкраще оптоволоконне обладнання в Україні

Оптоволоконне обладнання в Україні необхідно для передачі сигналів на великі відстані. Його основна перевага полягає в тому, що такі пристрої не обмежені по швидкості і смузі пропускання. Навіть якщо дальність волоконно-оптичного зв'язку серйозно збільшується (в розумних межах), то на якості сигналу це не позначається.

Асортимент обладнання для волоконно-оптичних мереж зв'язку

Наш магазин «Gigahertz» реалізує якісну оптоволоконну продукцію кращих виробників. У нас можна купити волоконно-оптичне обладнання від компаній BDcom, ExtraLink, Hisense, TP-Link, Ubiquiti Networks і ін. Їх товари популярні в багатьох країнах, мають сертифікати якості, працюють в приватних будинках і великих організаціях.

Інтернет-магазином здійснюється продаж оптоволоконного устаткування:

  1. Активні пристрої. До них належать керовані і некеровані комутатори, трансивери, медіаконвертери.
  2. Пасивні пристрої. Це адаптери, конектори, муфти, пігтейли, патчкорди.
  3. GEPON. Можна купити комутатори, оптичні бокси, блоки живлення, абонентські термінали.
  4. Кабельна арматура і кріплення.

На сайті «Gigahertz» можна зручно впорядкувати оптичне обладнання по виробникам і цінами, скоротивши вибір до найбільш підходящих моделей.

Переваги нашої продукції

Представлене в компанії оптичне мережеве обладнання знадобиться для організації розподільних мереж. Вони дозволяють транслювати ТБ-сигнали на пару кілометрів без погіршення якості і з охопленням максимуму абонентів. Найважливішим пристроєм в таких мережах є оптичний спліттер, який розділяє сигнал, що проходить по волокну. Він має кілька виходів, призначених для розгалуження сигналу, який надходить через супутник.

Наше обладнання для оптичного зв'язку задовольняє всі запити клієнтів. Його вартість визначається видом пристрою, його технічними параметрами і функціями. Ви легко можете порівняти пару моделей або попросити в наших менеджерів вибрати кращий варіант по конкретним критеріям.

Волоконно-оптичне обладнання можна використовувати не тільки в побутових умовах, а й на промислових об'єктах. Воно слабо накопичує статичну електроенергію, тому відрізняється високим рівнем безпеки. Оптоволоконне обладнання купити можна навіть для застосування на вибухонебезпечних об'єктах.

Якщо порівнювати пасивне оптичне обладнання з простим мідним кабелем, то воно має такі переваги:

  • стійкість волокна до різних перешкод забезпечує стабільну роботу;
  • перепади напруги не можуть привести до поломок;
  • просто монтується на великих відстанях;
  • високоякісна передача даних;
  • тривала служба;
  • невелика вага.

Доступні ціни на оптоволоконное обладнання в магазині «Gigahertz»

Звернувшись в наш інтернет-магазин за покупкою, Ви отримуєте виключно якісну продукцію з гарантією. Завдяки широкому асортименту і консультацій менеджерам Ви підберете необхідне обладнання досить швидко. Всі товари є в наявності, Вам не доведеться очікувати тривалу доставку з-за кордону.

Волоконно-оптичний зв'язок вимагає використання якісних комплектуючих, які можна придбати у нас за розумними цінами. Оплатити покупку можна кількома способами, в тому числі - після її отримання та огляду. Звернувшись до нас, Ви отримуєте обладнання кращих виробників в найкоротші терміни!

Більше