Трансивери  Тут є 26 товарів

товарів на сторінці
Показано 1 - 15 з 26 товарів
Показано 1 - 15 з 26 товарів
Трансивери

Трансивери для активного оптичного обладнання в Україні

Оптоволоконні трансивери перетворять сигнали електричні в оптичні, які передаються по оптоволоконній лінії і перетворяться назад в електричні на приймальному пункті. Сучасні моделі - це компактні змінні прилади, які розраховані на різні параметри лінії зв'язку і встановлюються в звичайні по...

Трансивери для активного оптичного обладнання в Україні

Оптоволоконні трансивери перетворять сигнали електричні в оптичні, які передаються по оптоволоконній лінії і перетворяться назад в електричні на приймальному пункті. Сучасні моделі - це компактні змінні прилади, які розраховані на різні параметри лінії зв'язку і встановлюються в звичайні порти активних пристроїв. Це дає можливість знизити фінансові витрати при проектуванні і відновленні мереж.

SFP трансивер оптичний вважається найпопулярнішою моделлю. Це невеликий пристрій в корпусі з металу з виходами для приєднання до слотів іншого обладнання. Оптичний трансивер SFP також має 2 порти: випромінювач і фотоприймач.

Трансивери відрізняються за такими параметрами:

  • форматфактор;
  • вид технології;
  • потужність;
  • наявність роз'ємів.

Продаються різні оптичні трансивери в Україні, що відрізняються між собою робочими характеристиками і вартістю. Для конкретних ситуацій призначені спеціальні моделі. Вибрати їх можна тільки при наявності досвіду або за допомогою кваліфікованих фахівців.

Продаж трансиверів оптичних від «Gigahertz»

Інтернет-магазин «Gigahertz» - це те місце, де ви можете купити трансивери високої якості від найкращих виробників. Представлений у нас асортимент обладнання дозволяє зробити вибір найвибагливішим клієнтам. Зручне сортування (по дальності і швидкості передачі даних, кількості портів) дає можливість швидше знайти потрібний пристрій.

У компанії можна придбати оптичні трансивери оптом за зниженою вартістю. Вони є в наявності, тому оптовикам не доведеться очікувати доставку тижнями. Роздрібні покупці також отримують всі переваги співпраці з нами.

Трансивери для активного оптичного устаткування доставляються обраною клієнтом кур'єрською службою або самовивозом. Оплатити товар можна після огляду його на пошті, якщо ви не співпрацювали з нами раніше. Магазин «Gigahertz» розраховує на взаємовигідне співробітництво з усіма клієнтами, тому продає тільки якісні пристрої.

Ціни на трансивери у нас цілком доступні для приватних осіб і великих компаній. Широкий асортимент, досвідчені фахівці і високу якість товару - це головні переваги інтернет-магазину «Gigahertz» в Україні.

Більше