Пасивне обладнання  Тут є 50 товарів

товарів на сторінці
Показано 1 - 15 з 50 товарів
Показано 1 - 15 з 50 товарів
Пасивне обладнання

Пасивне оптичне обладнання оптом і в роздріб

Створення оптичних мереж неможливо без застосування цілого комплексу пристроїв, серед яких особливо важливе пасивне оптичне обладнання. Хоча використання оптичного волокна не можна вважати найбільш економним варіантом, все ж воно вважається дуже зручним для користувачів. Інтернет-магазин «Gigahertz» р...

Пасивне оптичне обладнання оптом і в роздріб

Створення оптичних мереж неможливо без застосування цілого комплексу пристроїв, серед яких особливо важливе пасивне оптичне обладнання. Хоча використання оптичного волокна не можна вважати найбільш економним варіантом, все ж воно вважається дуже зручним для користувачів. Інтернет-магазин «Gigahertz» реалізує пасивне оптичне обладнання в Україні.

Асортимент продукції магазину

У нас представлений великий каталог різноманітних пристроїв для організації оптичних мереж. Продаж пасивного обладнання PON здійснюється від відомих виробників, що гарантує його надійність і працездатність. Ви можете купити пасивне оптичне обладнання:

  • адаптери;
  • пігтейли;
  • муфти;
  • патч-корди;
  • конектори;
  • сплайс-касети.

Всі товари відсортовані по групах, щоб було легше відшукати необхідний варіант. У кожній з груп представлений широкий вибір пасивного оптоволоконного устаткування, яке знаходиться в Україні.

Відмінності нашого пасивного обладнання PON

Побудувати оптоволоконну мережу можна за допомогою активного і пасивного устаткування. Головними відмінностями останнього типу є відсутність необхідності подачі електрики для живлення і передача сигналу без посилення. Купити пасивне обладнання PON можна двох видів. До першого належать трасові пристосування, наприклад, кронштейни, кріплення, лотки, труби, шафи та інші. До другої групи належить техніка, яка використовується в якості тракту для передачі даних. Всі ці пристрої можна придбати в нашій компанії.

У магазині «Gigahertz» продаються тільки якісні моделі техніки, які перевірені мільйонами користувачів по всьому світу. Пасивне оптичне обладнання оптом можуть придбати великі замовники за розумними цінами. Але і вартість товарів в роздріб Вас також приємно порадує.

Вся представлена на сайті оптоволоконна продукція є на власному складі, тому Вам не доведеться чекати її доставку з іншої країни. Ціни на пасивне оптичне обладнання вдається зберегти максимально доступними через відсутність посередників. А в великому асортименті кожен клієнт гарантовано отримає для себе відповідний варіант, в залежності від власних уподобань та вимог.

Пасивне обладнання PON в магазині «Gigahertz»

Щоб придбати техніку і пристосування для оптичних мереж, досить відвідати наш офіційний сайт. Вся продукція належним чином відсортована для швидкості пошуку, доступні детальні описи і технічні характеристики. При необхідності грамотні менеджери порадять правильний вибір.

Доставити замовлення можна однією з декількох кур'єрських служб по Україні. Доступна як передоплата, так і накладений платіж після огляду товару. Опт пасивного оптоволоконного устаткування - це хороша можливість придбати якісну продукцію за невисокою вартістю.

Наших клієнтів також приємно дивують ціни на пасивне оптоволоконное обладнання в Україні. Тому воно доступне абсолютно всім покупцям. А так як техніка виготовлена кращими компаніями в своїй сфері і перевіряється нашими співробітниками перед відправкою, то переживати про її працездатність не потрібно.

Інтернет-магазин «Gigahertz» - це найкраще місце для придбання пасивного оптичного обладнання!

Більше