2.4 GHz  Тут є 52 товарів

товарів на сторінці
Показано 1 - 15 з 52 товарів
Показано 1 - 15 з 52 товарів
2.4 GHz

Вибір wifi точки доступу 2.4 GHz для бездротового зв'язку

Бездротова точка доступу wi-fi використовується для побудови мереж. За допомогою точки доступу можна об'єднати в одну мережу кілька домашніх пристроїв, зробити мережу для великих фірм і підприємств. Можливе підключення більш ніж 100 користувачів. Ще один плюс бездротових точок доступу - з...

Вибір wifi точки доступу 2.4 GHz для бездротового зв'язку

Бездротова точка доступу wi-fi використовується для побудови мереж. За допомогою точки доступу можна об'єднати в одну мережу кілька домашніх пристроїв, зробити мережу для великих фірм і підприємств. Можливе підключення більш ніж 100 користувачів. Ще один плюс бездротових точок доступу - за допомогою них можна посилити сигнал мережі на відстань більше 10 км.

Найбільш популярні бездротові точки доступу працюють в діапазоні 2.4 GHz. Причина популярності в тому, що цей діапазон є першопрохідцем і всі стандарти (802.11b, 802.11g) використовувалися на ньому. У минулому, точки доступу wifi 2.4 GHz були єдиними на ринку, а лише потім почали з'являтися інші. Ціни на точки доступу 2.4 GHz в Україні відрізняються в залежності від бренду, який ви купуєте.

Існують різні марки точок доступу wifi 2.4 GHz. Найвідоміші бренди - Mikrotik і Ubiquiti. Яку бездротову точку доступу 2.4 GHz вибрати?

  • Точки доступу 2.4 GHz Mikrotik. Точки доступу латвійської компанії Mikrotik відрізняються продуктивністю і якістю. Лінійка точок доступу 2.4 GHz Mikrotik SXT є однією з найпопулярніших на ринку. У цій лінійці поєднуються потужні характеристики і зручний корпус з вбудованою антеною. Купити точки доступу 2.4 GHz бренду Mikrotik варто ще з однієї причини: всередині цих бездротових пристроїв встановлена революційна операційна система RouterOS.

  • Точки доступу 2.4 GHz Ubiquiti. Ubiquiti - гігант на ринку мережевого обладнання. Адекватна ціна та висока якість стали запорукою успіхів точок доступу від цього бренду. Точки доступу 2.4 GHz Ubiquiti оснащені різними унікальними технологіями: AirMax, InnerFeed. Вони значно покращують характеристики, і користуватися ними - одне задоволення.

Ціни на точки доступу 2.4 GHz залежать від внутрішньої "начинки". Залежно від ваших вимог, можна підібрати модель, яка підійде під ваші потреби.

Де купити бездротові точки доступу 2.4 GHz?

Перед покупкою точки доступу wifi 2.4 GHz варто визначитися, де вона буде розташована і скільки людей до мережі буде підключено. З налаштуванням точки доступу не буде проблем - навіть простий користувач зможе розібратися і встановити її. Точки доступу 2.4 GHz в Україні можна придбати в безлічі магазинів. А купити точку доступу 2.4 GHz за найнижчою ціною ви можете в магазині "Gigahertz".

Більше

Фільтр

Інформація

Знижки

Поки що немає товарів зі знижкою.

Наші магазини

Теги