Кріплення, ковпаки  Тут є 3 товарів

Показано 1 - 3 з 3 товарів
Показано 1 - 3 з 3 товарів
Кріплення, ковпаки

Навіщо потрібні кріплення для антен і мережевого устаткування?

При організації точки доступу або базової станції, необхідно подумати про збільшення захисту і безпеки обладнання. Один найважливіших предметів в таких мережах - бездротова антена. Щоб wi-fi антена не виходила з ладу, можна придбати аксесуари до них. Купуючи собі антену, варто не пош...

Навіщо потрібні кріплення для антен і мережевого устаткування?

При організації точки доступу або базової станції, необхідно подумати про збільшення захисту і безпеки обладнання. Один найважливіших предметів в таких мережах - бездротова антена. Щоб wi-fi антена не виходила з ладу, можна придбати аксесуари до них. Купуючи собі антену, варто не пошкодувати і купити гарне кріплення, тим більше, ціни на кріплення для антен не надто високі. Кріплення для антен в Україні відповідають таким вимогам:

  • надійно кріпляться до стіни або на щоглу;
  • захищені від ультрафіолетового впливу і корозії;
  • важать зовсім мало;
  • за допомогою них можна направляти антену в різних позиціях.

Купивши кріплення для мережевого обладнання, можна не хвилюватися за те, що воно може функціонувати належним чином. Є безліч кріплень для кабелів, стійок і т.п.

У чому переваги ковпаків для мережевого обладнання?

Крім кріплення, потрібно захистити саму антену. Ковпак для точки доступу захищає її від будь-яких неприйнятних погодних умов. Ковпаки для точок доступу в Україні виробляються з матеріалу, який не дає впливати на неї ультрафіолетовому випромінюванню, а спеціальні дренажні отвори допоможуть позбутися від небажаної вологи. Також, якщо антена встановлена в місці, де сильний вітер, ковпак може знизити його навантаження на неї на 1/3. І найголовнішою перевагою ковпака для антен є те, що він може додатково посилити сигнал і очистити його від паразитних випромінювань.

Купити ковпаки для точок доступу можна в будь-якому магазині мережевого обладнання. Варто уважно вибирати ковпак саме під вашу модель точки доступу.
Де купити кріплення і ковпаки для мережевого обладнання, антен, точок доступу?

Якщо ви плануєте створювати велику мережу, то варто купувати кріплення для антен оптом. Такий варіант покупки значно заощадить ваш бюджет і позбавить від зайвої мороки. Ковпаки для точок доступу в роздріб так само можна вільно придбати. Необхідно вибрати ковпак, який підійде під вашу модель антени.

Купити кріплення для антен, ковпачки та інші аксесуари за найнижчими цінами можна в магазині "Gigahertz".

Більше