Спрямовані  Тут є 10 товарів

Показано 1 - 10 з 10 товарів
Показано 1 - 10 з 10 товарів
Спрямовані

Вибір спрямованої антени wifi

Спрямована антена wifi - кращий спосіб поліпшити якість і дальність дії мережі. Безліч ПК і ноутбуків вже мають вбудовані антени, але, іноді, цього може не вистачити. Тут на допомогу приходять антени направленої дії, які встановлюються на фасад будинку або стовпи. За допомогою даного обладнання, можна досягти посиле...

Вибір спрямованої антени wifi

Спрямована антена wifi - кращий спосіб поліпшити якість і дальність дії мережі. Безліч ПК і ноутбуків вже мають вбудовані антени, але, іноді, цього може не вистачити. Тут на допомогу приходять антени направленої дії, які встановлюються на фасад будинку або стовпи. За допомогою даного обладнання, можна досягти посилення сигналу на відстань до 30 км. Купити спрямовані антени в Україні не складе труднощів, тому що дані антени досить поширені.

Більшість моделей спрямованих антен оснащені технологією MIMO. MIMO вже досить довго використовується в антенах і вплинула на розвиток wi-fi. Технологія дозволяє передавати дані в багатопотоковому режимі, що збільшує швидкість передачі в рази. Спрямована антена MIMO - відмінний вибір для тих, хто цінує час і хоче насолоджуватися якісним wi-fi зв'язком.

Все про широкий асортимент зовнішніх спрямованих антен mimo за низькими цінами в Україні.

Існує безліч моделей спрямованих антен wi-fi. Залежно від ваших потреб, можна підібрати саме ту модель, яка вам підійде. Ось кілька прикладів:

  • Спрямована антена з гермобоксом. Така модель зовнішньої спрямованої антени має спеціальний відсік для маршрутизатора. Компактна і зручна конструкція дозволить швидко встановити і налаштувати антену.
  • Антена панельна спрямована. Відмінний варіант для установки на фасадах будинків або всередині приміщень. Панельні антени мають гарний вигляд, і не будуть занадто кидатися в очі. Також, має герметичний корпус і кріпиться на стіну або на кронштейн.
  • Параболічна антена. За допомогою даних моделей можна з високою точністю налаштувати кут нахилу спрямованої антени вай фай в вертикальній площині, що забезпечить найкраще посилення.

Де купити спрямовану антену wifi?

Спрямовані антени в Україні мають широкий асортимент. Ціни на спрямовані антени в Україні досить лояльні і коливаються в залежності від відстані посилення. Можна, також, вибрати підтримувані стандарти (LTE, UMTS і ін.), спосіб кріплення та інше. Варто відзначити, що більшість спрямованих антен мають спеціальні кріплення, які допоможуть встановити її без спеціального обладнання або допомоги майстра. Придбати спрямовані антени в Україні можна на сайті фірми Gigahertz.

Більше