Пігтейли  Тут є 12 товарів

Показано 1 - 12 з 12 товарів
Показано 1 - 12 з 12 товарів
Пігтейли

Чому варто купити пігтейли N-type, RP-SMA в інтернет магазині Gigahertz

Пігтейл ("свинячий хвіст" - з англійської) - невеликий відрізок кабелю, оконечений з одного боку, а з другої сторони з'єднаний з обладнанням. Також, поширені пігтейли, які оснащені роз'ємами з обох сторін штирьовими або гніздовими роз'ємами. В Україні можна купити пігтейли N...

Чому варто купити пігтейли N-type, RP-SMA в інтернет магазині Gigahertz

Пігтейл ("свинячий хвіст" - з англійської) - невеликий відрізок кабелю, оконечений з одного боку, а з другої сторони з'єднаний з обладнанням. Також, поширені пігтейли, які оснащені роз'ємами з обох сторін штирьовими або гніздовими роз'ємами. В Україні можна купити пігтейли N-Type, RP-SMA, MMCX і ін.

Можна придбати пігтейли з такими роз'ємами:

  • U.Fl;
  • N-type.
  • RP-SMA;
  • MMCX;
  • SMA;

З'єднуються пігтейли за допомогою вилки і розетки. Вони діляться на штирові і гніздові. Їх ще називають "male" і "female" гнізда. Конектори виду "мама" виробляються з різьбленням зовні, а штекер намотується на розетку. Конектори виду "тато" мають різьбу всередині.

N-Type є найпоширенішим видом роз'єму. Його почали робити ще з середини минулого століття і застосовують для мереж з частотою до 20 MHz. У випадку з бездротовими мережами, використовують пігтейли 50 Ом. Вибрати й купити пігтейли N-type не складе труднощів. Гайка на конекторі N-Type може бути шестигранна або кругла, щоб закручувати її вручну.

Якщо ви хочете роз'єм надійнішим і міцнішим, то варто купувати RP-SMA. Він працює в діапазоні до 18 - 26,5 GHz. Опір, як і в N-Type, - 50 ОМ. Купити пігтейли RP-SMA в Україні можна в будь-якому магазині, який продає мережеве обладнання. Відрізняється SMA роз'єм від RP-SMA конфігурацією і розеткою. В RP-SMA вилка із зовнішнім різьбленням, а розетка з внутрішньої.

Що таке пігтейл MMCX і U.FL?

Дані перехідники розроблялися для використання з друкарськими платами. Це обумовлено тим, що кут їх обертання становить 360 градусів. З'єднувати їх, правда, не можна вручну - тільки пайкою або обтиском. Ціни на MMCX пігтейли більш ніж доступні.

Наймініатюрніші конектори - UFL. Вони застосовуються, щоб підключати бездротові антени у вбудованих системах і, щоб робити з'єднання з mini-PCI. Працює на частоті до 6 GHz. Male роз'єм конектора UFL встановлюється прямо на плату. Ціни на U.FL пігтейли, також, не б'ють по кишені.

Де купити пігтейли за найнижчою ціною?

Продаж пігтейлів для мережевого обладнання проводиться як оптом, так і в роздріб. Купити пігтейли RP-SMA в Україні - простіше простого. Пігтейли оптом вигідно купувати для великих проектів. Ціни на U.FL пігтейли і ціни на MMCX пігтейли відрізняються залежності від характеристик і бренду. Купити пігтейл в Україні за найнижчими цінами можна в магазині "Gigahertz".

Більше