Оптоволоконний кабель  Тут є 133 товарів

товарів на сторінці
Показано 1 - 15 з 133 товарів
Показано 1 - 15 з 133 товарів
Оптоволоконний кабель

Купити оптоволоконний кабель за низькими цінами

Оптоволоконний кабель використовується для організації інтернет-підключення, телебачення і телефонії. З його допомогою налаштовуються з'єднання не тільки в межах одного міста, а й між різними країнами і континентами. Купити оптоволоконний кабель пропонує інтернет-магазин «Gigahertz».

Що являє собою...

Купити оптоволоконний кабель за низькими цінами

Оптоволоконний кабель використовується для організації інтернет-підключення, телебачення і телефонії. З його допомогою налаштовуються з'єднання не тільки в межах одного міста, а й між різними країнами і континентами. Купити оптоволоконний кабель пропонує інтернет-магазин «Gigahertz».

Що являє собою оптичний кабель?

Волоконно-оптичний кабель передає оптичні сигнали по лініях зв'язку. Його конструкція складається з оболонки і трубочок з волокнами. Існують багатошарові варіанти з підвищеним захистом, наприклад, для використання під водою.

Виділяють такі типи оптоволоконного кабелю:

  1. Одномодовий оптоволоконний кабель. Він характеризується підвищеною точністю передачі даних, але вартість супутнього активного обладнання дуже висока. Тому він застосовується в середовищах, де пред'являються особливі вимоги до якості і швидкості зв'язку.
  2. Багатомодовий оптоволоконний кабель. Рух світлових променів відбувається за різними траєкторіями, тому дані спотворюються. Але наявність інших переваг, серед яких і доступна вартість оптоволоконного кабелю, компенсує цей недолік.

Волоконно-оптичний кабель можна класифікувати за способом прокладки. Це підвісний, самонесучий, внутрішньооб'єктовий, для укладання в труби і грунт. Вибір здійснюють в залежності від сфери застосування і інших критеріїв. Також, кабель може мати різну кількість волокон, що відображається на швидкості і обсягу передачі. Наприклад, для з'єднань всередині будинків використовують кабель на 8 волокон, є моделі з 2 волокнами для монтажу відеокамер, а варіанти з 144 волокнами відмінно підходять для прокладання середніх магістралей.

Оптоволоконний кабель для інтернету має такі переваги:

  1. Підвищена швидкість передачі даних.
  2. Низький рівень загасання.
  3. Безпека зв'язку.
  4. Захищеність від зовнішніх перешкод.
  5. Невисока ціна оптоволоконного кабелю за 1 метр.

Підключитися до оптоволоконному кабелю зв'язку без доступу практично неможливо, так як це порушить цілісність волокон.

Волоконно-оптичний кабель від «Gigahertz»

Якщо вас цікавить оптоволоконний кабель в Україні, звертайтеся в компанію «Gigahertz». Ми надаємо можливість всім бажаючим придбати продукцію від кращих виробників, які відомі в усьому світі. Тому оптичний кабель для мереж є виключно якісним.

У нашому магазині оптичний кабель продається в великому асортименті. Кожен покупець знайде для себе відповідний варіант, в залежності від власних критеріїв і вимог. При цьому не потрібно чекати довгої доставки товару, так як він знаходитися на власному складі. А ціни на кабель оптоволоконний цілком доступні.

Ціни на волоконно-оптичний кабель в Україні від деяких компаній є завищеними через наявність посередників. У нашому магазині такі відсутні, тому і зберігається розумна вартість.

Купити оптоволоконний кабель - це вірне рішення для організації якісного зв'язку. Покупець може вибрати один з декількох варіантів доставки і оплати товару, в тому числі післяплатою.Оптоволоконний кабель продається в великому асортименті, а наші кваліфіковані співробітники допоможуть вам з вибором. Ціна за метр волоконно-оптичного кабелю залежить від різних критеріїв, але вона приємно порадує кожного клієнта магазину «Gigahertz».

Більше