PON обладнання  Тут є 60 товарів

товарів на сторінці
Показано 1 - 15 з 60 товарів
Показано 1 - 15 з 60 товарів
PON обладнання

Купити Gepon-обладнання в Україні

Сьогодні обладнання Gepon в Україні використовується для побудови високотехнологічних мереж швидкісного обміну інформацією. Слід зазначити, що купити Gepon обладнання сьогодні можна за цілком прийнятною вартістю. Компанія «Gigahertz» пропонує великий асортимент подібного роду товарів, що дає можливість «з нуля» ...

Купити Gepon-обладнання в Україні

Сьогодні обладнання Gepon в Україні використовується для побудови високотехнологічних мереж швидкісного обміну інформацією. Слід зазначити, що купити Gepon обладнання сьогодні можна за цілком прийнятною вартістю. Компанія «Gigahertz» пропонує великий асортимент подібного роду товарів, що дає можливість «з нуля» побудувати сучасну мережу будь-яких масштабів.

Продукція представленої компанії активно використовується в процесі обладнання домашніх, малих офісних і великих мереж сучасних корпорацій. Наявне обладнання для побудови Gepon мереж надійно зарекомендувало себе в плані якості за періоди минулого активної експлуатації нашими клієнтами.

Пропонований каталог GEPON від «Gigahertz»

Щоб побудувати сучасну мережу не потрібно великої кількості аксесуарів. Досить купити абонентські термінали Gepon, а також мінімальну кількість допоміжних деталей. Далі збірка цих частин відбувається в лічені хвилини, а наявність власного внутрішнього програмного комплексу спрощує процедуру інтелектуальної настройки. У той же час, пропоновані абонентські термінали Gepon дадуть можливість підключення досить великої кількості користувачів (в залежності від типу пристрою).

Отже, все пропоноване компанією обладнання можна умовно розділити на кілька груп:

 1. Сучасні OLT комутатори.
 2. Абонентські термінали.
 3. Зварні та планарні дільники.
 4. Посилені трансивери.
 5. Оптичні роз'єми.

Важливий момент, що ціни на Gepon OLT в «Gigahertz» досить прийнятні, що робить таку покупку не тільки практично, але і економічно вигідною. При цьому асортимент продукції дає можливість обладнати Gepon мережі різної складності, підключити сюди потрібну для конкретного рішення кількість користувачів. Якщо все це купувати з іншими пристроями, які пропонує компанія, то можна отримати повноцінну, захищену, високошвидкісну надійну мережу сучасного зразка. Слід зазначити, що тут реалізується виключно оригінальна Gepon OLT продукція.

При цьому, щоб запустити в роботу абонентський термінал ONU Gepon крім наявного асортименту частин потрібна консультація професійного фахівця для правильного вибору потрібних елементів. Компанія готова забезпечити таке консультування в рамках обслуговування своїх клієнтів.

Чому варто співпрацювати з нами

З безлічі компаній, що пропонують подібну продукцію на ринку, купувати обладнання Gepon оптом все ж краще у нас. З переваг ми готові запропонувати такі:

 1. Розумні ціни і гнучкий підхід до кожного клієнта на весь асортимент товарів Gepon.
 2. Повний спектр необхідного для побудови всієї мережі обладнання та комплектуючих.
 3. Перевірене з тривалими термінами гарантії обладнання.
 4. Повне консультування наших клієнтів на всіх етапах співпраці, від моменту знайомства, до моменту запуску обладнання в роботу. Ми не забуваємо про своїх клієнтів після продажу товарів.
 5. Організація швидкої доставки придбаних товарів безпосередньо додому або в офіс покупця.
 6. Доступні оптові ціни на Gepon в Україні.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте можливість оперативно вирішити проблему будь-якої складності побудови високотехнологічної, швидкісної, захищеної, надійної, довговічної, волоконно-оптичної мережі, що легко обслуговується. Просто, швидко, надійно, з гарантією і консультаційним супроводом на всіх етапах партнерського співробітництва.

Більше