Панельні  Немає товарів в цій категорії

Панельні

Чим цікава зовнішня панельна антена wifi?

Wi-fi антени вже не є нововведенням в сучасному світі. Широке поширення отримали зовнішні wi-fi антени, які призначаються для поліпшення сигналу бездротової мережі. Також, не відстають і внутрішні антени. У зв'язку зі збільшенням кількості підключених до мережі користувачів, почали з'являтися різні типи ...

Чим цікава зовнішня панельна антена wifi?

Wi-fi антени вже не є нововведенням в сучасному світі. Широке поширення отримали зовнішні wi-fi антени, які призначаються для поліпшення сигналу бездротової мережі. Також, не відстають і внутрішні антени. У зв'язку зі збільшенням кількості підключених до мережі користувачів, почали з'являтися різні типи і види зовнішніх і внутрішніх антен. В Україні досить популярні панельні wi-fi антени.

Панельна антена - один з найпоширеніших типів антен. Їх використовують як секторні антени. Тобто їх встановлюють для покриття конкретного сектора мережею.

Також, спрямовані панельні антени не вимагають дуже точного налаштування, але мають трохи менше посилення, ніж антени типу "хвильовий канал". Найчастіше їх ставлять для поліпшення сигналу на пару кілометрів.

Що таке панельні антени mimo?

Панельні антени mimo цінують за їх якість і вартість. Незважаючи на невеликі розміри, просту установку і якість зв'язку, вони представлені на ринку за дуже низькою ціною. До речі, щодо налаштування: антену можна просто направити на базову станцію оператора і вона буде коректно працювати.

Також, існують панельні антени mimo 2x2. Володіючи такою технологією, антена істотно покращує швидкість передачі даних. Вони використовуються в комплекті з таким мережевим обладнанням для передачі інформації:

  • WI-FI;
  • 4G;
  • 3G;
  • 2G;
  • в інших системах 1700-2700 MHz.

Спрямовані панельні антени mimo найкраще використовувати в системах зв'язку радіоміст або "точка многоточка". Кріплення з можливістю мати антену на вертикальній трубі, можна докупити спеціальні кронштейни для нестандартних місць, передбачена настройка кута нахилу антени і плавний вимір поляризації. Широкосмугові панельні антени відмінно підійдуть для заміських будинків, дач і т.п.

Де найкраще купити панельні wi-fi антени?

Перед покупкою зовнішньої панельної антени, потрібно визначитися для яких цілей вона буде потрібна. Якщо важлива велика швидкість, то хорошим вибором буде антена з технологією MIMO 2x2, якщо важлива низька ціна - звичайна. Купити панельну антену можна в безлічі місць, але магазин "Gigahertz" пропонує величезний асортимент і найнижчі ціни.

Більше