595

SFP WDM 20 km 1.25G 1310 SC

Новий товар

$20.00

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Опис SFP WDM 20 km 1.25G 1310 SC

SFP WDM 20 km 1.25G 1310 SC - це сучасний спрощений оптичний модуль, виготовлений компанією OmniOptic і призначений для здійснення передачі інформації по одному оптоволоконному з'єднувального кабелю на відстань, яка не перевищує 20 км. Слід зазначити, що пристрій має високий рівень практичності, продуктивності, ефективний в різних умовах експлуатації. Оптичний модуль серії SFP WDM 20 km 1.25G 1310 SC не вимагає особливих навичок для налаштування в процесі запуску їх в роботу. Китайська компанія OmniOptic подбала про те, щоб її продукція не створювала споживачам будь-яких незручностей у процесі її підключення і подальшого обслуговування.

Важливо відзначити, що оптичні модулі SFP WDM 20 km 1.25G 1310 SC мають автоматичну настройку практично до всіх типів сучасних з'єднань. Іншими словами пристрій в лічені секунди «пристосовується» до наявного кабельного та іншого обладнання з тим, щоб можна було відразу починати з ним працювати. При цьому пристрій здатний зберігати досить високу швидкість транспортування інформації, яка знаходиться на рівні 1,25 Гб/с.

Переваги трансивера

До вельми важливих характеристик оптичного модуля серії SFP WDM 20 km 1.25G 1310 SC виготовленого китайською компанією OmniOptic слід віднести:

  • передача інформації здійснюється з використанням хвилі 1310 нм, в той час як прийом таких даних проводиться на хвилі 1550 нм, при цьому робота може здійснюватися з використанням одно волоконного оптичного сучасного кабелю 9/125;
  • завдяки використанню сучасних наукових підходів фахівцями компанії OmniOptic досягнута можливість переміщення інформації великих обсягів на граничну відстань в 20 км, що ідеально підійде не тільки в умовах великого міста, а й населених пунктів поменше;
  • пристрій здатний стабільно виконувати покладені на нього функції в діапазоні температур, які коливаються від 0 до 70 градусів Цельсія, а якщо пристосування просто зберігати на складі - то мінімальна температура може знижуватися до -45, в той час як максимальна зростати до +85 градусів Цельсія;
  • пристрій має просту, компактну, універсальну в обслуговуванні форму і вагу, трохи перевищує 20 грам.
Модель:SFP WDM 20 km 1.25G 1310 SC
Тип обладнання:трансивер
Довжина хвилі:1310 нм
Дальність передачі даних:20 км
Швидкість передачі даних:1.25 Гбіт/с
Інтерфейс користувача:SC
Тип оптичного волокна:SM (Single Mod)

Відгуки

Написати відгук

SFP WDM 20 km 1.25G 1310 SC

SFP WDM 20 km 1.25G 1310 SC

Оптичний модуль для передачі інформації по оптоволоконному кабелю на відстань до 20 км зі швидкістю передачі даних 1.25 Гбіт/с. Довжина хвилі - 1310 нм.

7 інших товарів цієї ж категорії