Секторні  Тут є 20 товарів

товарів на сторінці
Показано 1 - 15 з 20 товарів
Показано 1 - 15 з 20 товарів
Секторні

Все про секторні антени для базових станцій

Секторна антена wifi використовується, щоб забезпечити бездротовою мережею певний сектор або побудувати всеспрямовану базову станцію, яка робиться для великого потоку клієнтів. ВсІ секторні антени wi-fi мають свій коефіцієнт посилення. Він визначає дальність роботи антени. Діаграма спрямованості сектор...

Все про секторні антени для базових станцій

Секторна антена wifi використовується, щоб забезпечити бездротовою мережею певний сектор або побудувати всеспрямовану базову станцію, яка робиться для великого потоку клієнтів. ВсІ секторні антени wi-fi мають свій коефіцієнт посилення. Він визначає дальність роботи антени. Діаграма спрямованості секторних антен wifi впливає на площу, яку покриває сигнал. Як правило, для всеспрямованої бази з високою здатністю навантаження, встановлюють по колу три сектори по 120 градусів або ж чотири - по 90 градусів.

Ubiquiti Networks - один з лідерів по виробництву бездротового мережевого обладнання. Компанія випускає різний спектр товарів: антени, маршрутизатори, бездротове обладнання.Секторна антена Ubiquiti використовується для побудови базових станцій і установки осередкової структури покриття wi-fi. Дані антени працюють з охопленням кута від 60 до 120 градусів, а коефіцієнт посилення секторних антен базових станцій коливається від 16 до 21 dBi.

Щоб побудувати всеспрямовану базу, необхідно кілька секторних антен Ubiquiti розмістити в центрі зони покриття бажаної території. Наприклад, для створення покриття 360°, буде потрібно 3 секторні антени по 120° або 4 - по 90°.Кількість секторних антен базових станцій Ubiquiti впливає на кількість одночасно підключених користувачів. Для підключення 120 користувачів, наприклад, необхідно 4 сектори антени Ubiquiti з кутом посилення в 90°. Отже, на кожну точку доступу підключається 30 користувачів.

Де купити секторні антени в Україні?

Ціни на секторні антени в Україні варіюються в залежності від робочої частоти, коефіцієнта посилення і діаграми спрямованості в горизонтальній або вертикальній площині. Існують різні типи секторних антен: для базових станцій, панельні секторні антени, з подвійною поляризацією і ін. Варто визначитися з площею покриття, яка кількість людей буде користуватися мережею, і де буде розташовуватися сама антена. Виходячи з цього, можна підібрати модель, яка припаде вам до душі.

Секторні антени базових станцій потрібно купувати відразу кілька штук, так що варто ретельно підбирати ціну на них. Кращим вибором буде купити секторні антени Ubiquiti і інших виробників в магазині "Gigahertz".

Більше