Внутрішні  Тут є 3 товарів

Показано 1 - 3 з 3 товарів
Показано 1 - 3 з 3 товарів
Внутрішні

Класифікація внутрішніх антен для роутерів

У сучасному світі все більше уваги приділяють різним пристроям для покращення життя. Одними з таких пристроїв є антени для посилення wi-fi сигналу. Дані антени є невід'ємним елементом безперебійної та швидкої роботи бездротових мереж. На даний момент, на ринку продають всеспрямовані і спрямовані типи ан...

Класифікація внутрішніх антен для роутерів

У сучасному світі все більше уваги приділяють різним пристроям для покращення життя. Одними з таких пристроїв є антени для посилення wi-fi сигналу. Дані антени є невід'ємним елементом безперебійної та швидкої роботи бездротових мереж. На даний момент, на ринку продають всеспрямовані і спрямовані типи антен, які, в свою чергу, діляться на внутрішні і зовнішні. Купити внутрішню антену або зовнішню, ось в чому питання? Необхідно розібратися, в чому їх різниця:

  • Внутрішня антена для роутера, виходячи з назви, встановлюється всередині будівлі або приміщень. Вони компактні і зручні. Найчастіше, внутрішню wifi антену роблять всеспрямованою. Її встановлюють в центрі будь-якого приміщення, і вона відмінно виконує свою роботу, посилюючи сигнал в усі сторони однаково. Варто зауважити, що коефіцієнт посилення сигналу буде не дуже великий. Найпростіша внутрішня антена для роутера - штирьова антена. Сигнал в такій антені поширюється на 360 градусів. Також, часто використовують просто внутрішню спрямовану антену wi-fi: наприклад, якщо потрібно посилити сигнал через кілька стін. За допомогою спрямованої антени, можна забезпечити впевнену швидкість в 1 Мбіт/с на відстані до 5 км. Якщо скорочувати цю відстань, то швидкість буде значно зростати.
  • Зовнішні антени для роутера встановлюються зовні. На відміну від внутрішньої wifi антени, вони мають міцний корпус і водонепроникні. Найчастіше, їх встановлюють, коли потрібно передавати сигнал між двома точками доступу, які знаходяться дуже далеко один від одного. Вони встановлюються в зоні видимості так, щоб пелюстки їх діаграм спрямованості були спрямовані один на одного.

Де купити внутрішню антену wifi для роутера?

На даний момент є безліч майданчиків, де можна купити внутрішню антену. Внутрішні антени в Україні користуються популярністю і мають різний ціновий діапазон. Варто ретельно продумати, де ви будете встановлювати внутрішню антену wi-fi. Можна підібрати модель чітко під ваші потреби. Найуніверсальнішим варіантом для будинку або офісу буде покупка внутрішньої всеспрямованої антени. Найкращим вибором для придбання антен буде магазин "Gigahertz", де ціни на внутрішні антени в Україні приємно дивують.

Більше