Конектори, бочки  Тут є 29 товарів

товарів на сторінці
Показано 1 - 15 з 29 товарів
Показано 1 - 15 з 29 товарів
Конектори, бочки

У чому корисність конекторів для мережевого обладнання?

Вита пара використовується для монтажу мереж. Вона являє собою кабель, в якому ізольований один або кілька провідників. Кожна пара захищена пластиком і покрита спеціальною пластиковою оболонкою. Щоб під'єднати виту пару до пристрою, необхідні перехідники (конектори), які допомагають зробити...

У чому корисність конекторів для мережевого обладнання?

Вита пара використовується для монтажу мереж. Вона являє собою кабель, в якому ізольований один або кілька провідників. Кожна пара захищена пластиком і покрита спеціальною пластиковою оболонкою. Щоб під'єднати виту пару до пристрою, необхідні перехідники (конектори), які допомагають зробити це. Вони кріпляться на кінець кабелю, щоб з'єднати його з мережевим обладнанням. Мережеві конектори досить популярні в Україні.

Які бувають конектори для мережевого обладнання?

Купити конектори для мережевого обладнання - половина справи. Хоч ціни на конектори для мережевого обладнання досить низькі, важливо підібрати потрібний тип.

Найпоширеніший у використанні конектор - для кабелю 8P8C (8 позицій, 8 контактів). Роз'єм з восьми контактами відмінно підійде, щоб зробити патч-кабель або патч-корд. Також, за допомогою нього можна обжати мережеві кабелі.

Конектор кабельний з серії RJ приєднується за допомогою обтиску. Крімпер (обжимка) є спеціальним інструментом для монтажу, який можна легко придбати. З його допомогою можна значно збільшити швидкість монтажу мережі.

Із серії конекторів RJ можна виділити такі типи:

  • RJ45 (8P8C);
  • RJ25/12 (6P6C);
  • RJ11 (4P4C).

Бочки для мережевого обладнання в Україні мають широке поширення. Вони в буквальному сенсі схожі на бочку і можуть служити перехідником для різних типів отворів: від N-Type - RP-SMA, до N-Type - Male-Female. Тим більше, ціни на бочки для мережевого обладнання низькі і їх можна закупити про запас.

Також, дуже поширені перехідники для найпопулярніших брендів мережевого обладнання. Перехідник для обладнання Mikrotik дозволить швидко під'єднати будь-яку техніку даної марки. Перехідник для обладнання Ubiquiti виконує ту ж функцію, так що з цим проблем не може бути.

Де найкраще купити конектори для мережевого обладнання?

Купити конектори для мережевого обладнання можна в безлічі точок. Важливо знати, для якого типу витого кабелю, або для якого обладнання він повинен призначатися. Для цього найкраще звернутися до фахівців. Купити будь-який мережевий конектор за найнижчими цінами в Україні можна в магазині мережного обладнання "Gigahertz".

Більше