Сплайс-касети  Тут є 2 товарів

Показано 1 - 2 з 2 товарів
Показано 1 - 2 з 2 товарів
Сплайс-касети

Якісні сплайс-касети за низькими цінами в Україні

Оптичні сплайс-касети - це панелі з пластика прямокутної форми з розташованими на них канавками для укладання оптичних волокон, призначених для з'єднання. Використання таких панелей дозволяє легко і якісно зафіксувати волокна кабелів. Сплайс-касети оптичні універсальні мають всередині вільне місц...

Якісні сплайс-касети за низькими цінами в Україні

Оптичні сплайс-касети - це панелі з пластика прямокутної форми з розташованими на них канавками для укладання оптичних волокон, призначених для з'єднання. Використання таких панелей дозволяє легко і якісно зафіксувати волокна кабелів. Сплайс-касети оптичні універсальні мають всередині вільне місце, куди можна укладати невеликий запас оптоволокна. Завдяки цьому фахівець може оперативно провести перекомутацію.

Купити оптичні сплайс-касети можна різних видів. Вони відрізняються між собою не тільки компанією-виробником, дизайном, габаритами і вартістю, але і сферою використання, функціональними можливостями. Наприклад, виділяють спеціальні сплайс-касети для оптики, які використовувати для інших цілей не можна. Існують ще сплайс-касети оптичні з кришкою, універсальні і багато інших. Вибір необхідно робити в залежності від технічних вимог клієнта.

Продаж оптичних сплайс-касет в Україні

«Gigahertz» - це інтернет-магазин, в якому ви можете придбати високоякісні сплайс-касети за доступними цінами. У нас продаються товари декількох видів, вироблені відомими компаніями, тому сумніватися в їх надійності та працездатності не потрібно.

Переваги співпраці з нами:

  1. Тільки найкращі товари.
  2. Розумні ціни.
  3. Покупки в роздріб і оптом.
  4. Всі товари є в наявності.
  5. Швидка доставка.
  6. Консультації менеджерів.

Далеко не всі приватні клієнти можуть вибрати відповідні сплайс-касети. У такому випадку наші кваліфіковані менеджери допоможуть з вибором, посилаючись на технічні вимоги клієнта. Оптичні сплайс-касети оптом можна придбати за зниженою вартістю, яка обговорюється окремо.

Ціни на сплайс-касети в Україні доступні і для роздрібних покупців. Вони просто встановлюються і експлуатуються, відрізняються невеликими габаритами і надійною роботою. Доставка здійснюється однією з кур'єрських служб протягом декількох днів. Оплату можна внести після огляду товару (післяоплата). Звернувшись до нас, ви отримуєте дійсно якісні сплайс-касети за низькою ціною.

Більше