Грозозахист  Тут є 9 товарів

Показано 1 - 9 з 9 товарів
Показано 1 - 9 з 9 товарів
Грозозахист

Грозозахист

Який грозозахист купити для антени?

Кожен день на Землі відбувається близько 44 тисяч гроз. Тому грозозахист - одна з найважливіших речей для вашого мережевого обладнання. Модулі грозозахисту мережі відводять блискавку на заземлення. На сьогоднішній день, існують модулі захисту для різноманітних пристроїв і цілей. Наприклад, можна за...

Грозозахист

Який грозозахист купити для антени?

Кожен день на Землі відбувається близько 44 тисяч гроз. Тому грозозахист - одна з найважливіших речей для вашого мережевого обладнання. Модулі грозозахисту мережі відводять блискавку на заземлення. На сьогоднішній день, існують модулі захисту для різноманітних пристроїв і цілей. Наприклад, можна захистити від грози антени, кабелы, живлення і т.д. Грозозахист кабелю є стороннім пристроєм і може послаблювати сигнал. Грозозахист обладнання не дає 100% гарантії, що пристрою не будуть вражені розрядом блискавки. Але, варто зазначити, що шанс того, що блискавка відведеться, 95-99%.

Грозозахист ethernet - необхідність, так як він не тільки убезпечить вашу мережу, а й допоможе заощадити чимало грошей. Він захищає wif-fi обладнання і саму мережу ethernet від вигорання. Причому вигорання може бути викликано безліччю джерел: опадами, сильним вітром, атмосферною електрикою, близькістю силових кабелів тощо.

Також, популярний грозозахист витої пари. Кабель вита пара дуже часто використовується для створення мереж в офісах і звичайних будинках. Так як блискавці необов'язково потрапляти в кабель (вона може вдарити і в парі метрів від нього, але заряд все одно піде в кабель), грозозахист для витої пари - просто незамінний.

І, звичайно ж, не варто забувати про грозозахист живлення. Адже живлення - основа всієї мережі.

Існує кілька типів грозозахисту. Є захист високочастотного тракту і захист LAN. Перший варіант захисту робиться шляхом вкручування між зовнішньою антеною і точкою доступу спеціального модуля. Другий тип встановлюється в тому випадку, якшо кабель розташований на відкритій місцевості.

Як правильно встановити грозозахист?

Якщо ви вирішили купити грозозахист, то дуже важливо правильно його встановити.

  • Без заземлення він може принести тільки шкоду. Варто обов'язково подбати про те, щоб грозозахист була надійно заземлений.
  • Не можна робити заземлення грозозахисту ethernet poe на батареї і труби. У разі, якщо вони зроблені з пластику, то заряд буде йти не далі металевої труби, на яку зробили заземлення. А це загрожує тим, що будь-який, хто доторкнеться до неї, буде вражений зарядом.
  • Не можна зануляти внутрішній і вуличний грозозахист. Нуль може просто обірватися або вигоріти, а обладнання просто-напросто згорить.

Де найнижчі ціни на грозозахисту ethernet, poe, для витої пари?

Купити грозозахист для антени можна в різних магазинах. Для початку, варто визначитися, де він буде розміщений. Ціна грозозахисту може варіюватися в залежності від характеристик і моделі. Найкращим варіантом буде купити грозозахист для антени в магазині "Gigahertz".

Більше