Аксесуари  Тут є 80 товарів

товарів на сторінці
Показано 1 - 15 з 80 товарів
Показано 1 - 15 з 80 товарів
Аксесуари

Аксесуари для мережевого бездротового обладнання

На сьогоднішній день, абсолютна більшість людей використовує різного роду обладнання для бездротових мереж. Як і для інших пристроїв, розробляються аксесуари для мережевого бездротового обладнання. Таких аксесуарів величезна кількість: конектори, грозозахист, кріплення, ковпаки, бочки, пігтейли і ...

Аксесуари для мережевого бездротового обладнання

На сьогоднішній день, абсолютна більшість людей використовує різного роду обладнання для бездротових мереж. Як і для інших пристроїв, розробляються аксесуари для мережевого бездротового обладнання. Таких аксесуарів величезна кількість: конектори, грозозахист, кріплення, ковпаки, бочки, пігтейли і ін. Завдяки їм можна значно поліпшити характеристики бездротового обладнання.

Аксесуари для бездротового обладнання в Україні, для зручності, поділені на категорії:

Блоки живлення. Існують звичайні блоки живлення і з технологією PoE (PoweroverEthernet). Блоки живлення PoE істотно спрощують передачу електроенергії віддаленого пристрою. Якщо встановлювати wi-fi антену, то розумно буде помістити точку доступу поруч з нею. Протягувати кабель живлення до неї буде незручно. Тоді на допомогу приходить блок живлення PoE, який подає електроживлення до точки доступу;

  • Грозозахист. Цей пристрій може значно убезпечити бездротове обладнання та антени. Модуль грозозахисту відводить струм блискавки на заземлення. Пристрій має три рівні захисту, дуже просто встановлюється і досить довговічний.
  • Кріплення, ковпаки. Різноманітні кріплення для мережевого бездротового обладнання можуть полегшити його установку.
  • Конектори, бочки. Ці аксесуари потрібні для з'єднання різного роду кабелів і пігтейлів. Дрібні, але незамінні деталі;
  • Пігтейли. Являють собою оконечені кабелі, якими можна поєднати зовнішні wi-fi антени до маршрутизаторів або картками PCI.

Продаж аксесуарів для бездротового обладнання оптом і в роздріб

Купити аксесуари для мережевого обладнання можна в багатьох магазинах, в тому числі оптом. Це вигідно, якщо у вас великий проект і купити аксесуари для бездротового обладнання в великій кількості, але за низькою ціною, - відмінний варіант. Спочатку потрібно визначитися з кількістю обладнання, і які саме аксесуари вам знадобляться. Навіть найнадійніші бездротові мости потребують різних додатків. Оптом можна купити будь-який з аксесуарів, а найнижчі ціни на аксесуари для мережевого обладнання в Україні в магазині "Gigahertz".

Більше