Блоки живлення/PoE  Тут є 27 товарів

товарів на сторінці
Показано 1 - 15 з 27 товарів
Показано 1 - 15 з 27 товарів
Блоки живлення/PoE

Навіщо купувати блоки живлення для мережевого бездротового обладнання?

Більшість людей в світі користуються мережевим обладнанням. Його використовують як звичайні користувачі, так і спеціально навчені люди, які його обслуговують. На сьогоднішній день, бездротове мережеве обладнання набирає все більшої популярності. Це обумовлено тим, що це набаг...

Навіщо купувати блоки живлення для мережевого бездротового обладнання?

Більшість людей в світі користуються мережевим обладнанням. Його використовують як звичайні користувачі, так і спеціально навчені люди, які його обслуговують. На сьогоднішній день, бездротове мережеве обладнання набирає все більшої популярності. Це обумовлено тим, що це набагато зручніше - робити мережу без прокладання купи кабелів.

Як і майже для всієї техніки, для мережевого обладнання продаються різні аксесуари. Один з найважливіших - блок живлення для мережевого обладнання. Дуже важливо надійно живити все обладнання, щоб гарантувати його безперебійну роботу. Найпоширеніші блоки живлення, які можна купити в Україні, оснащені технологією POE. Також, без проблем можна купити звичайні блоки живлення для мережевого обладнання.

Блок живлення для бездротового обладнання PoE (Power over Ethernet) є революційним пристроєм. Він здатен передавати електроенергію через виту пару. Це зручно, тому що не потрібно тягнути кабелі живлення до обладнання. Відпадає потреба мати у своєму розпорядженні станції і вузли поряд з розетками. Ціни на блоки живлення в Україні дуже доступні і не б'ють по кишені.

Що таке блоки живлення для PON обладнання і в чому їх переваги?

PON (PassiveOpticalNetwork) - одна з найпоширеніших технологій для мереж. Вона робить можливим побудувати мережу з мінімальними витратами. Застосування даної технології дає такі переваги:

  • менше оптичних випромінювачів;
  • економія волокон призначеного для користувача кабелю;
  • можна передавати голос, відео, дані;
  • майже не вимагає витрат на обслуговування;
  • подавати живлення потрібно тільки на кінцеві елементи.

Блоки живлення для PON обладнання дуже важливі - від них залежить робота всієї мережі. Вони оснащені захистом від перевантажень і коротких замикань, мають низький рівень шумів, і широкий діапазон вхідних напруг.

Для таких малобюджетних мереж, просто необхідно придбати якісний блок живлення для обладнання, тим більше ціна на них не така велика. Продаж блоків живлення для PON обладнання здійснюється в багатьох магазинах.

Де купити блоки живлення для мережевого обладнання?

Ціни на блоки живлення в Україні варіюються, в залежності від їх характеристик. Якщо ви не знаєте, який блок живлення для бездротового обладнання вибрати, то варто звернутися до фахівців. Менеджери магазину "Gigahertz", де здійснюється продаж блоків живлення для бездротового обладнання, допоможуть підібрати вам найкращий варіант.

Більше