Комутатори OLT  Тут є 5 товарів

Показано 1 - 5 з 5 товарів
Показано 1 - 5 з 5 товарів
Комутатори OLT

Купити комутатори OLT в Україні в магазині «Gigahertz»

Пасивні оптоволоконні мережі стають все більш популярними через масу переваг, які отримують як оператори зв'язку, так і прості користувачі. Сучасне обладнання дозволяє без великих витрат збільшити число користувачів і розширити мережу. Комутатори OLT вважаються основними елементами мереж, як...

Купити комутатори OLT в Україні в магазині «Gigahertz»

Пасивні оптоволоконні мережі стають все більш популярними через масу переваг, які отримують як оператори зв'язку, так і прості користувачі. Сучасне обладнання дозволяє без великих витрат збільшити число користувачів і розширити мережу. Комутатори OLT вважаються основними елементами мереж, які базуються на технології GEPON.

Застосування і особливості комутаторів

Компанія «Gigahertz» реалізує великий асортимент комутаторів для організації оптоволоконних мереж GEPON. Вони використовуються для транслювання інформації терміналами абонентів. Іншими словами, саме OLT комутатори відправляють дані на термінали користувачів і приймають зворотні повідомлення.

Сучасні пристрої виконують і інші функції, крім основної, завдяки яким абоненти отримують широкі можливості управління доступом до інтернету. Перш ніж купити комутатори OLT в Україні, слід грамотно вибрати прилад, який відповідає основним вимогам.

Комутатори монтуються на початку оптичних мереж. Їх порти мають можливість розгалуження на 64 абонентських терміналИ.

Які OLT комутатори ми пропонуємо?

Інтернет-магазином «Gigahertz» здійснюється продаж комутаторів OLT. В асортименті представлено обладнання провідних виробників: SPECTRA і BDCOM, яке використовується приватними абонентами і великими компаніями по всьому світу. Можна порівняти між собою кілька моделей, перш ніж купити OLT комутатори в роздріб.

Переваги покупки комутаторів у нас:

  • тільки якісне і надійне обладнання;
  • наявність гарантії;
  • широкий вибір;
  • допомога консультантів при виборі;
  • оперативна доставка;
  • доступні ціни на OLT комутатори.

Все обладнання зберігається на власному складі, тому не потрібно чекати тривалих поставок OLT комутаторів. Якщо у Вас з'явилися проблеми з вибором, наші кваліфіковані менеджери підберуть необхідний пристрій в залежності від необхідних характеристик. В інтернет-магазині «Gigahertz» можна придбати OLT комутатори BDCOM оптом за зниженою ціною. Для цього варто зв'язатися з нашими менеджерами по телефону.

Більше