Оптичні бокси та аксессуари  Тут є 9 товарів

Показано 1 - 9 з 9 товарів
Показано 1 - 9 з 9 товарів
Оптичні бокси та аксессуари

Широкий вибір оптичних боксів в «Gigahertz»

Організація оптоволоконної мережі неможлива без використання кросового обладнання. Одним з головних його елементів є оптичні бокси.

Яке призначення оптичних боксів?

Головна функція такого пристрою - окінцювання оптоволоконного кабелю і приєднання до нього активних елементів. Купити крос-бокс можна для ...

Широкий вибір оптичних боксів в «Gigahertz»

Організація оптоволоконної мережі неможлива без використання кросового обладнання. Одним з головних його елементів є оптичні бокси.

Яке призначення оптичних боксів?

Головна функція такого пристрою - окінцювання оптоволоконного кабелю і приєднання до нього активних елементів. Купити крос-бокс можна для внутрішньої і зовнішньої установки. У другому випадку він є герметичним, щоб захистити внутрішні елементи від вологи і пилу. Бокси складаються з пластикових або металевих конструкцій, обладнуються кришками для доступу всередину. Як правило, оптичні крос-бокси мають по 2 вводи кабелю, але бувають варіанти з великою кількістю вводів.

Оптичні кабелі обжимають завдяки зварюванню до волокон пігтейлів, іноді використовуються сплайс-касети. Якщо ви хочете купити оптичні бокси в Україні, потрібно звертати увагу на форм-фактор. Він визначає вид адаптера, який використовується при комутації кабелю. Наприклад, найпоширеніші адаптери - це SC, LC, FC і ST. Для установки буде потрібно додаткові аксесуари: кріплення, стяжки, ключі, ущільнювачі.

Продаж оптичних боксів

В інтернет-магазині «Gigahertz» можна купити оптичні бокси на 4,8,16,32 порти від кращих виробників. Тут представлена лише якісна продукція, працездатність якої перевіряється перед відправкою замовнику.

Переваги покупки у нас такі:

  • низькі ціни на оптичні бокси;
  • широкий асортимент товарів;
  • вся продукція в наявності;
  • швидка доставка і оплата будь-яким способом.

Інтернет-магазин пропонує оптичні бокси оптом. Вони знаходяться в Україні на власному складі, тому будуть доставлені в найкоротші терміни. У телефонному режимі можна отримати консультацію від співробітників магазину з приводу вибору підходящого оптичного боксу. Ціна настінних боксів приємно порадує не тільки оптовиків, а й роздрібних покупців. Ми розраховуємо на тривалу співпрацю з усіма клієнтами, тому завжди раді надати якісну продукцію за розумною вартістю!

Більше