Базові станції  Тут є 11 товарів

Показано 1 - 11 з 11 товарів
Показано 1 - 11 з 11 товарів
Базові станції

Все про базові станції 2.4 GHz і 5 GHz на обладнанні Mikrotik, Ubiquiti, Cambium

Щоб підключити клієнтів, які використовують бездротові мережі, встановлюються базові станції.

Бездротова базова станція дуже схожа на звичайну точку доступу і робить стабільний зв'язок на великих відстанях. Дуже поширеною є технологія Air Max, яка покращує бездротов...

Все про базові станції 2.4 GHz і 5 GHz на обладнанні Mikrotik, Ubiquiti, Cambium

Щоб підключити клієнтів, які використовують бездротові мережі, встановлюються базові станції.

Бездротова базова станція дуже схожа на звичайну точку доступу і робить стабільний зв'язок на великих відстанях. Дуже поширеною є технологія Air Max, яка покращує бездротовий зв'язок базових станцій. Така технологія розширює функціонал стандартних комунікацій стандарту 802.11 CSMA. Переваги технології AirMax:

  • Бореться з перешкодами і, при будь-якій погоді, стабільно буде передавати дані;
  • Вбудований інтелектуальний планувальник VOIP, який автоматично визначає відеопакет і надає їм пріоритет;
  • Система AirMaxQOS, яка робить користувачам з гіршим рівнем сигналу низький пріоритет, щоб не завантажувати всю систему;

Існує безліч марок базових станцій wi-fi: Ubiquiti, Mikrotik, Cambium і ін. Вони можуть працювати на частотах 2,4 GHz або 5 GHz. Базові станції 2.4 GHz є найпоширенішими, а базові станції 5 GHz переважно використовують у великих містах через сильну зашумленість більш низької частоти. У чому відмінності даних марок?

  • Базові станції Ubiquiti. Якщо потрібна недорога, але якісна wi-fi станція - Ubiquiti ваш вибір. Базові станції Ubiquiti в Україні досить популярні, тому можна підібрати модель під конкретну ситуацію.
  • Базові станції Mikrotik. Також відрізняється невисокою вартістю і тривалим терміном служби. Базові станції Mikrotik прості в налаштуванні і установці.
  • Базові станції Cambium. Бази, які мають високу стійкість до перешкод. Базові станції Cambium в Україні найкраще підійдуть для установки у великих містах.

Де купити базові станції Mikrotik, Ubiquiti, Cambium?

Ціна базових станцій варіюється в залежності від використовуваних в ній антен. Антени впливають на дальність сигналу базових станцій. Можна вибрати серед секторних, спрямованих, всеспрямованих, однополяризаційних і двохполяризаційних антен.Також, вартість може змінюватися в залежності від кількості клієнтів, яких можна до них підключити. Базові станції, кількість клієнтів яких перевищує 40 клієнтів, будуть найдорожчі. Купити бездротові базові станції за низькими цінами можна в магазині "Gigahertz".

Більше