10 GHz  Тут 1 товар

Показ 1 - 1 з 1 товару
Показ 1 - 1 з 1 товару
10 GHz

Чим цікаві точки доступу 10 GHz, які з'явилися на ринку України?

Точки доступу wi-fi 10 GHz досить рідко зустрічаються в використанні. Це пов'язано з тим, що базові станції на такі точки доступу досить дорогі і їх просто невигідно підключати. Але, у бездротових точок доступу 10 GHz багато переваг. Через використання такого високого діапазону, то...

Чим цікаві точки доступу 10 GHz, які з'явилися на ринку України?

Точки доступу wi-fi 10 GHz досить рідко зустрічаються в використанні. Це пов'язано з тим, що базові станції на такі точки доступу досить дорогі і їх просто невигідно підключати. Але, у бездротових точок доступу 10 GHz багато переваг. Через використання такого високого діапазону, точка доступу може посилювати сигнал, буквально "пробиваючи" стіни. Це корисно, якщо потрібно створити бездротовий міст на великих дистанціях. Така точка доступу може передавати на дистанцію більш 20 км. Швидкість передачі - до 150 Мбіт/с. Більшість точок доступу 10 GHz можна купити з технологією MIMO, яка значно покращує її характеристики.

Що потрібно знати при виборі точок доступу 10 GHz?

Якщо ви вирішили придбати точку доступу 10 GHz в Україні, то потрібно звернути увагу на кілька важливих критеріїв:

  • Максимальна швидкість, яка може досягатися. Як було сказано вище, швидкість передачі досягається до 150 Мбіт/с. Але існують різні моделі, в яких швидкість може варіюватися. Природно, чим більше швидкість, тим більше буде ціна на точку доступу 10 GHz.
  • Потужність точки доступу. Кожна бездротова точка доступу має своє значення, яке показує, на яку відстань вона може передавати дані. Зазвичай, потужність варіюється від 15 до 35 dBM. Щоб підібрати потрібну потужність, необхідно заздалегідь продумати, як будуть розташовуватися робочі станції. Відмінним варіантом покупки будуть точки доступу 10 GHz бренду Ubiquiti.
  • Яка антена використовується. Точки доступу 10 GHz оснащуються як внутрішніми антенами, так і зовнішніми. Якщо ви хочете передавати сигнал на максимальну відстань, то коштувати купувати точки доступу з технологією MIMO. Точки доступу 10 GHz оптом і в роздріб можна купити в різних магазинах мережевого обладнання.
  • Чи є захист даних. У сучасному світі, важливо з толком захищати дані, які передаються по вашій мережі. Зловмисники можуть легко проникнути в незахищену мережу і скористатися всіма даними. Тому важливо, щоб точка доступу мала гарне шифрування і захист. Наприклад, точки доступу 10 GHz Mikrotik використовують передові технології в цій сфері.

В якому місці найкраще купити точки доступу 10 GHz?

Важливо, щоб точка доступу підходила під ваші вимоги. Для маленьких проектів найкраще купувати точки доступу 10 GHz в роздріб, для великих - оптом. Найнижчі ціни на точки доступу 10 GHz в магазині "Gigahertz".

Більше

Фільтр

Включено фільтри:
Виробник
Випромінювання
Коефіцієнт підсилення
Робоча частота
Наявність PoE
Оперативна пам'ять
Вбудована антена
Застосування
Частота процесора

Інформація

Знижки

Поки що немає товарів зі знижкою.

Наші магазини

Теги