5.3 GHz  Тут є 82 товарів

товарів на сторінці
Показано 1 - 15 з 82 товарів
Показано 1 - 15 з 82 товарів
5.3 GHz

Чим цікаві точки доступу 5.3 GHz?

Точки доступу wifi 5.3 GHz більш захищені від перешкод, ніж обладнання, що працює на частоті 2.4 GHz. Дані точки доступу почали все активніше захоплювати ринок мережевого устаткування. Бездротові точки доступу 5.3 GHz підтримують до дев'ятнадцяти окремих каналів для передачі даних, в той час як точки на частоті ...

Чим цікаві точки доступу 5.3 GHz?

Точки доступу wifi 5.3 GHz більш захищені від перешкод, ніж обладнання, що працює на частоті 2.4 GHz. Дані точки доступу почали все активніше захоплювати ринок мережевого устаткування. Бездротові точки доступу 5.3 GHz підтримують до дев'ятнадцяти окремих каналів для передачі даних, в той час як точки на частоті 2,4 GHz - всього лише три. Точки доступу, які працюють на низьких діапазонах, з кожним роком стають більш зашумлені і завантажені, тому підвищувати діапазон роботи - необхідність. Точки доступу 5.3 GHz в Україні все частіше купуються провайдерами та користувачами.

Чому всі не перейшли на більш високі діапазони точок доступу? Тому що придбати ліцензію базових станцій для них дуже дорого, але з кожним днем вони стають все доступніші. З огляду на те, що точки 2.4 GHz стають зашумлені, точки доступу wifi 5.3 GHz - відмінна альтернатіва. Вони забезпечують "чисте" з'єднання, що в рази збільшує швидкість і якість сигналу. Також, в них можна налаштовувати окремі канали, які будуть працювати більш розширено. Точки доступу 5.3 GHz можна купити в роздріб майже в будь-якому магазині мережного обладнання.

Які точки доступу 5.3 GHz найкраще купити?

В Україні точки доступу 5.3 GHz представлені у великому асортименті. Найпопулярніші бренди: Mikrotik і Ubiquiti.

Ubiquiti Networks відома компанія, яка вже давно працює на ринку мережевого обладнання. Точки доступу 5.3 GHz Ubiquiti використовують технологію AirMax, яка розподіляє пакети даних для кожного абонента. Це істотно збільшує швидкість передачі даних і більш стабільний зв'язок.

Компанія Mikrotik виробляє обладнання ще з 1995 року. На даний момент, вона продає мережеве обладнання на ринках більшості країн. Точки доступу 5.3 GHz Mikrotik вілрмі своїми обширними характеристики і високою надійністю. Ціни на точки доступу 5.3 GHz від бренду Mikrotik дуже доступні і не б'ють по кишені.

Де купити точки доступу 5.3 GHz оптом і в роздріб?

На ринку надані різні моделі і бренди бездротових точок доступу 5.3 GHz. Їх можна купити як в роздріб, так і оптом. Точки доступу 5.3 GHz оптом варто купувати, якщо у вас великий проект і потрібно закупити відразу багато обладнання. Щоб вибрати точку доступу під свої вимоги, необхідно звернутися до професіоналів. Вибрати й купити точки доступу 5.3 GHz можна в магазині "Gigahertz".

Більше

Фільтр

Включено фільтри:
  Робоча частота
  Наявність PoE
  Оперативна пам'ять
  Роз'єм для SFP модуля
  АС стандарт

  Інформація

  Знижки

  Поки що немає товарів зі знижкою.

  Наші магазини

  Теги