593

SFP WDM 3 km 1.25G 1310 SC

Новий товар

$13.00

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Опис SFP WDM 3 km 1.25G 1310 SC

SFP WDM 3 km 1.25G 1310 SC - це сучасні, продуктивні і досить ефективні оптичні модулі виробництва компанії OmniOptic. Принцип роботи пристроїв цього типу базується на установці їх на двох протилежних кінцях, дистанція між якими не повинна перевищувати 3 км. Трансивери подібного типу обладнуються одним портом для оптоволоконного з'єднання, мають SC роз'єм і можуть змінюватися за принципом «гарячої заміни». Служать для забезпечення високошвидкісного обміну інформацією, а також в якості передавача і приймача для серверів і мережевих адаптерів.

Важливий момент, який потрібно згадати, розглядаючи оптичні модулі SFP WDM 3 km 1.25G 1310 SC виробництва відомої китайської компанії OmniOptic це їх сумісність практично зі всіма підключеними пристроями. Іншими словами трансивер в автоматичному режимі підбирає правильну модель поведінки, щоб мінімізувати час його налаштування і включення в роботу. На практиці така система налаштовується в лічені хвилини. Надалі модуль здатний забезпечувати транспортування інформації на швидкості 1,25 Гб/с в обидва боки.

Переваги трансивера

До основних переваг, які має оптичний модуль сучасного типу SFP WDM 3 km 1.25G 1310 SC, слід віднести найбільш затребувані споживачами. А саме:

  • для передачі даних модуль цього покоління використовує хвилю 1310 нм, в той час як для прийому виділено 1550 нм і підтримується можливість роботи зі спеціальним кабелем 9/125 мкм оптичним одномодовим);
  • китайська компанія OmniOptic подбала про те, щоб представлений оптичний модуль SFP WDM 3 km 1.25G 1310 SC забезпечував вільну передачу інформації на відстань до 3 км;
  • пристосування має невеликі габаритні розміри і важить трохи більше 20 грам;
  • забезпечує безаварійну передачу даних в двосторонньому порядку на швидкості, яка може перебувати в межах 1.25 Гб/с;
  • компанія OmniOptic забезпечила досить широкий діапазон робочих температур, які пристрої подібного роду можуть переносити, не наражаючись на ризик бути зруйнованими, вони складають від 0 до 70 градусів Цельсія.

Важливо відзначити, що модулі SFP WDM 3 km 1.25G 1310 SC здатні зберігатися в умовах температур, які варіюються від - 45 до + 85 градусів.

Модель:SFP WDM 3 km 1.25G 1310 SC
Тип обладнання:трансивер
Довжина хвилі:1310 нм
Дальність передачі даних:3 км
Швидкість передачі даних:1.25 Гбіт/с
Інтерфейс користувача:SC
Тип оптичного волокна:SM (Single Mod)

Відгуки

Написати відгук

SFP WDM 3 km 1.25G 1310 SC

SFP WDM 3 km 1.25G 1310 SC

Оптичний модуль для високошвидкісного обміну інформацією по волоконно-оптичному кабелю. Хвиля передачі - 1310 нм. Відстань до 3 км. Швидкість передачі даних 1.25 Гбіт/с в обидва боки.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

7 інших товарів цієї ж категорії