00000001037

1.25Гб одномодовый оптический модуль SFP на два волокна - UTEPO - SFP-1.25G-20KM

Новий товар

$32.34

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Одномодовый оптический модуль SFP на два волокна. Скорость передачи: 1.25Гб/с; Длина волны: 1310nm; Дальность передачи: 20Км;
Метод работыОдноволоконное устройство приёма/передачи излучает на одной длине волны, а принимает на другой
Розміри55х13х6 мм
Вага17г
Споживана потужність1Вт
Рабочая температура0°С до +70°С
Влажность0% ~ 90%RH
Макс. пропускная способность1.25 Гб/с
МолниезащитаESD
Расстояние передачи20Км
Довжина хвилі1310nm
МодельSFP-1.25G-20KM

Відгуки

Написати відгук

1.25Гб одномодовый оптический модуль SFP на два волокна - UTEPO - SFP-1.25G-20KM

1.25Гб одномодовый оптический модуль SFP на два волокна - UTEPO - SFP-1.25G-20KM

25 інших товарів цієї ж категорії