Комутатори некеровані  Тут є 7 товарів

Показано 1 - 7 з 7 товарів
Показано 1 - 7 з 7 товарів
Комутатори некеровані

Некеровані комутатори оптом і в роздріб в Україні

Мережеві комутатори використовуються для забезпечення швидкої та якісної передачі даних в мережах з великою кількістю користувачів. Один з видів такого обладнання - некеровані POE комутатори. Їх основне завдання полягає в однаковому розподілі швидкості і переданих даних для всіх абонентів. Некеро...

Некеровані комутатори оптом і в роздріб в Україні

Мережеві комутатори використовуються для забезпечення швидкої та якісної передачі даних в мережах з великою кількістю користувачів. Один з видів такого обладнання - некеровані POE комутатори. Їх основне завдання полягає в однаковому розподілі швидкості і переданих даних для всіх абонентів. Некерований комутатор D-link є одним з кращих рішень для домашніх і офісних мереж.

Головні переваги пристрою:

  • Забезпечення підвищеної пропускної здатності.
  • Швидке отримання відгуку.
  • Просте управління, мережеві пристрої підключаються до портів без специфічних налаштувань.
  • Можливість підключення комп'ютера безпосередньо без утворення «слабких місць».
  • Опція контролювання потоку для виключення втрати пакетів даних при передачі.

Комутатор некерований на 8 портів і більше в виділеній пам'яті має таблицю з зазначенням відповідності MAC-адреси вузла порта комутатора. Є два види такої таблиці, дані в які вписуються вручну і автоматично. При першому включенні в некерованому комутаторі на 16 портів таблиця не має даних.

Значних відмінностей між різними пристроями, крім кількості портів, немає. Кожен некерований мережевий комутатор призначається для конкретних цілей, тому порти бувають з обмеженнями по швидкості для підключення пристроїв з різними пріоритетами.

Некеровані комутатори в Україні

Інтернет-магазин «Gigahertz» пропонує широкий асортимент керованих і некерованих комутаторів. Представлено обладнання відомих компаній TP-Link і Ubiquiti Networks, яке успішно використовується у всьому світі. Наявні пристрої можна відсортувати за кількістю гігабітних і RJ45 портів.

У нас продаються некеровані комутатори оптом і в роздріб. Досвідчені співробітники підкажуть правильний варіант, якщо ви не можете зробити вибір самостійно. Низькі ціни на некеровані комутатори - це важлива перевага покупок в нашому магазині. Звернувшись до нас, ви залишитеся задоволені придбанням!

Більше