99-00002336

1.25Гб комплект SFP модулей (Rx/Tx) - MikroTik - S-35LC20D (S-3553LC20D)

Новий товар

$69.00

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Комплект одномодовых оптический модулей SFP (Rx/Tx); Включающая в себя S-35LC20D ( 1310/1550nm) и S-53LC20D (1550/1310nm); Скорость передачи: 1.25Гб/с; Расстояние до 20 км.
Метод работыДвунаправленная передача по одному волокну
Вага15г
Споживана потужність1Вт
Рабочая температура-40°С до 70°С
Влажность0% - 95%RH
Макс. пропускная способность1.25 Гб/с
МолниезащитаESD
Расстояние передачи20Км
Порты (выход)LC
Довжина хвиліS-35LC20D TX
МодельS-35LC20D (S-3553LC20D)

Відгуки

Написати відгук

1.25Гб комплект SFP модулей (Rx/Tx) - MikroTik - S-35LC20D (S-3553LC20D)

1.25Гб комплект SFP модулей (Rx/Tx) - MikroTik - S-35LC20D (S-3553LC20D)

25 інших товарів цієї ж категорії