24 GHz  Тут є 2 товарів

Показано 1 - 2 з 2 товарів
Показано 1 - 2 з 2 товарів
24 GHz

У чому унікальність точок доступу 24 GHz в Україні?

Бездротові wi-fi мережі стали буденністю в нинішній час. За допомогою них, можна підключатися до мережі інтернет вдома, в офісі, в торгових центрах, метро та в інших місцях. Це дуже зручно, тому що немає потреби прокладати купу кабелю для підключення користувачів до мережі. Існує величезний асо...

У чому унікальність точок доступу 24 GHz в Україні?

Бездротові wi-fi мережі стали буденністю в нинішній час. За допомогою них, можна підключатися до мережі інтернет вдома, в офісі, в торгових центрах, метро та в інших місцях. Це дуже зручно, тому що немає потреби прокладати купу кабелю для підключення користувачів до мережі. Існує величезний асортимент бездротових точок доступу, які працюють в діапазоні від 2.4 GHz і вище.

Воістину унікальною можна назвати wi-fi точку доступу, яка працює в діапазоні 24 GHz. На даний діапазон не потрібно ліцензування. Його сигнал може "пробити" не одну трійку стін, що забезпечує стабільний зв'язок з мережею. Бездротову точку доступу 24 GHz можна використовувати для:

  • побудови мережі в кафе або заміському будинку;
  • організації мережі в режимі радіоміст;
  • передачі даних на великі відстані;
  • підключення до бездротової мережі.

Варто зауважити, що діапазон даних точок доступу не завантажений і не має підвищених шумів, що робить сигнал близьким до ідеалу. Але і ціни на точки доступу 24 GHz значно вищі, ніж на інші.

Яку точку доступу 24 GHz найвигідніше вибрати?

Точки доступу 24 GHz в Україні можна вибрати з величезного асортименту. На ринку бездротового обладнання конкурують різні бренди, але одні з найпопулярніших - Ubiquiti і Mikrotik.

Точки доступу 24 GHz Ubiquiti, як і в інших діапазонах, поєднують відмінну якість і прийнятну ціну. Технологія AirMax допоможе поліпшити характеристики вашої точки доступу.

Точки доступу 24 GHz Mikrotik теж не відстають - революційна система RouterOS допоможе зробити налаштування в лічені хвилини. Устаткування від цього бренду має тривалий терміном служби, адекватну ціну і відмінну якість.

Як вигідно купити точку доступу 24 GHz в Україні з гарантією?

Якщо потрібно зробити мережу в величезному приміщенні, то знадобиться кілька точок доступу. Тоді варто задуматися про покупку точок доступу 24 GHz оптом. Це значно заощадить ваші гроші.

Будь-яка точка доступу, яка представлена в магазині "Gigahertz", має низьку ціну і високу якість. У ньому можна купити точки доступу 24 GHz в роздріб, і оптом. Менеджери магазину допоможуть підібрати варіант, який буде ідеально підходити під ваші вимоги.

Більше

Фільтр

Включено фільтри:
Виробник
Випромінювання
Коефіцієнт підсилення
Робоча частота
Наявність PoE
Вбудована антена
Застосування
Гігабітний порт

Інформація

Знижки

Поки що немає товарів зі знижкою.

Наші магазини

Теги