Доставка

Можливі способи доставки

Спосіб і терміни доставки уточнюються після здійснення замовлення в розмові з менеджером. Витрати, пов'язані з доставкою товару, бере на себе замовник.

Замовлення доставляється по всій території України популярними кур'єрськими службами: Нова пошта, Ін-тайм, Делівері. Передбачена доставка за адресою кур'єром від служби доставки. За запитом клієнта (через менеджера нашої компанії), може бути організована доставка іншими представленими в Україні службами доставки.

Вартість доставки кур'єрськими службами розраховується автоматично при оформленні замовлення через корзину інтернет-магазину GHz.com.ua. Таким чином Ви відразу можете порівняти вартість доставки різними транспортними компаніями. Автоматично розраховується приблизна вартість доставки, так як в разі замовлення накладного платежу, віддаленості кінцевого пункту доставки або специфіки габаритів посилки вартість доставки може відрізнятись від вказаної.

Товари відправляються кожен день, крім вихідних. Якщо замовлення оформлене до 15:00, то його відправляють в той же день , після 15:00  на наступний робочий день.

privat_znak-jpg-pagespeed-ce-qHJ-6pINoc.

e46a1a6fafe5ddae246406bfdf2.jpg
5e21ee950aab7c7406431ce7a99bbf98.png

При бажанні клієнта можливі і інші способи доставки.

Терміни доставки

Доставка до всіх населених пунктів на захід від Києва займає 1 день, на схід від Києва  2 дня. Якщо товар відправляється не в обласний пункт, то термін збільшується ще на 1 день.

Увага! Отримуючи товар в службі доставки, обов'язково перевірте його на відсутність дефектів і пошкоджень. Якщо такі присутні, то працівник служби повинен зафіксувати цей факт. Для отримання товару необхідно мати при собі особистий паспорт.