00000001034

1.25Гб модуль SFP, передачтик (TX) - UTEPO - SFP-1.25G-20KM-TX

Новий товар

$49.28

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Одномодовый оптический модуль передатчик SFP (1.25Гб/с.); Длина волны: 1310/1550nm; Скорость передачи: 1.25Гб/с; Расстояние передачи: 20 км. Этот продукт необходимо использовать в паре с RX.
Метод работыДвунаправленная передача по одному волокну
Розміри55х13х6 мм
Вага17г
Споживана потужність1Вт
Рабочая температура0°С до +70°С
Влажность0% ~ 95%RH
Макс. пропускная способность1.25 Гб/с
МолниезащитаESD
Расстояние передачи20Км
Довжина хвилі1310nm
МодельSFP-1.25G-20KM-TX

Відгуки

Написати відгук

1.25Гб модуль SFP, передачтик (TX) - UTEPO - SFP-1.25G-20KM-TX

1.25Гб модуль SFP, передачтик (TX) - UTEPO - SFP-1.25G-20KM-TX

25 інших товарів цієї ж категорії