597

SFP WDM 3 km 100M 1310 SC

Новий товар

588 грн.

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Я згоден клієнтська угода.
   
.
Купити в один клік

Опис SFP WDM 3 km 100M 1310 SC

SFP WDM 3 km 100M 1310 SC - це простий, доступний, досить функціональний оптичний модуль від компанії OmniOptic, що дозволяє забезпечувати швидкісну передачу даних на відстань до 3 км. Оптимально використовувати для обміну інформацією між мережевими адаптерами, а також в разі необхідності передачі відомостей між розташованими неподалік серверними сховищами. Робота модуля базується на поєднанні двох пристроїв спеціальним одноволоконним (оптичним) з'єднувальним кабелем, завдяки якому забезпечується, висока швидкість передачі даних, а також захисту інформації в процесі транспортування.

Оптичний модуль серії SFP WDM 3 km 100M 1310 SC китайського виробника компанії OmniOptic побудований на використанні сучасних наукових підходів, що дозволяють в автоматичному режимі здійснювати свій пристрій в процесі його підключення до іншого приймаючого, або ж пристрою передачі. Тим самим за допомогою оптичного модуля моделі SFP WDM 3 km 100M 1310 SC мінімізується час для запуску всього комплексу в роботу. Якщо ж пристрій з якоїсь причини вийшов з ладу, його можна оперативно змінити, не втрачаючи контролю над процесами, що відбуваються, використовуючи принцип «гарячої заміни».

Переваги пристосування

До найбільш важливих базових переваг, що роблять популярним оптичний модуль SFP WDM 3 km 100M 1310 SC від китайської компанії-виробника OmniOptic, слід віднести:

  • можливість безперебійної роботи в досить великому діапазоні зовнішніх температур, який може змінюватися від 0 і до +70 градусів Цельсія. При цьому, якщо ви забезпечуєте просте зберігання пристрою подібного типу, тоді цей діапазон може бути ще ширшим - мінімальний поріг збереження опускається до позначки -45, в той час як максимум піднімається до +85 градусів Цельсія;
  • швидкість транспортування інформації пристроєм подібного роду знаходиться на рівні 100 Мб/с, забезпечуючи, при цьому, досить високий рівень збереження наявних даних;
  • відправка інформації здійснюється з використанням хвилі 1310 нм, в той час як для прийому виділяється хвиля довжиною 1550 нм, а сама передача відбувається по спеціальному оптоволоконному кабелю з однаковою швидкістю одночасно в дві сторони;
  • пристрій має просту систему з'єднання і автоматичної настройки з іншими пристосуваннями, які беруть участь в процесі переміщення інформації, що істотно мінімізує час для початку нормальної роботи.
Довжина хвилі 1310 нм
Модель SFP WDM 3 km 100M 1310 SC
Тип обладнання трансивер
Дальність передачі даних 3 км
Швидкість передачі даних 100 Мбіт/с
Інтерфейс користувача SC
Тип оптичного волокна SM (Single Mod)

Відгуки

Написати відгук

SFP WDM 3 km 100M 1310 SC

SFP WDM 3 km 100M 1310 SC

Оптичний трансивер для передачі даних по оптичному волокну на відстань до 3 км на швидкості 100 Мбіт. Довжина хвилі передачі - 1310 нм.

25 інших товарів цієї ж категорії