Про компанію

Наша компанія

"Gigahertz"  це компанія з продажу широкого спектру мережевого обладнання на ринку України. Наші клієнти отримують можливість придбати зразки останніх досягнень в сфері дротових і бездротових мереж, які дозволяють провайдерам задовольнити постійно зростаючий попит на цьому ринку.

Наша продукція

Компанія "Gigahertz" реалізує бездротове і оптоволоконне обладнання, кабельну продукцію і маршрутизатори. В асортименті  товари таких відомих у всьому світі брендів, як Mikrotik, Ubiquiti Networks, TP-Link, RF elements, Cambium Networks та інших. А це автоматично означає, що вся продукція виключно якісна, працездатна і з офіційною гарантією від виробника. Крім продажу, надаються інші послуги, пов'язані з консультуванням клієнтів.

Наш інтернет-магазин створений для провайдерів і простих користувачів комунікаційних мереж. У нас можна придбати абсолютно все, що стосується організації дротових і бездротових мереж в приватному будинку, офісі, на підприємстві і навіть в цілому невеликому селищі. Це всілякі точки доступу, роутери, комутатори, GEPON обладнання, кабельна продукція, захисне обладнання, стійки та ін.

"Головний принцип компанії  ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта"

Максим, менеджер по корпоративним клієнтам

Наш сервіс

Наша команда

В команду інтернет-магазину "Гигагерц" входять тільки висококласні співробітники, які мають практичний досвід у сфері інформаційних технологій, мережевого адміністрування і маркетингу. Більшість працівників можуть похвалитись унікальними сертифікатами, що підтверджують їх кваліфікацію і навички.

Професійна команда  це основний кістяк нашої компанії, запорука її швидкого розвитку. Адже тільки кваліфіковані співробітники можуть працювати з великим асортиментом мережевого обладнання і надавати грамотні консультації клієнтам.

Нашими працівниками постійно відвідуються різні семінари і тренінги в області мережевого обладнання. Тому вони завжди в курсі останніх технологічних розробок і рішень, які пов'язані з організацією бездротових і оптоволоконних мереж локальних і великих масштабів.

Наші співробітники завжди раді надати кваліфіковану допомогу та будь-яку інформацію клієнтам щодо обладнання або виробників. При необхідності, вони допоможуть зробити вибір того пристрою, який реально задовольняє всі Ваші вимоги. Співробітники "Gigahertz" завжди на Вашій частоті!

Чому ми?

Почавши роботу з нашою компанією Ви переконаєтеся в то, що ми завжди прагнемо підвищувати рівень обслуговування наших клієнтів. У нашому магазині представлений широкий асортимент мережевого устаткування, компанія "Гигагерц" дотримується лояльної цінової політики, думаючи про своїх клієнтів в першу чергу. Ми забезпечуємо офіційну гарантію від виробника, в разі дефектів або поломки устаткування з вини виробника - Ви завжди зможете, протягом гарантійного терміну, замінити його на нове.

Українська компанія "Gigahertz" покликана вирішити всі проблеми своїх клієнтів і забезпечити комфортні і продуктивні умови співпраці. Робота нашого інтернет-магазину заснована на таких принципах:

  • Можна купити будь-який товар. Крім тієї продукції, що знаходиться в асортименті, наша команда може знайти доставити під замовлення практично будь-яке мережеве обладнання. У підсумку, Ви не повинні витрачати свій час на пошуки, адже це зроблять професіонали.
  • Розумні ціни. На сайті вказана роздрібна вартість кожного товару. Оптові клієнти отримують вигідні знижки, які залежать від суми покупки та інших чинників.
  • Гарантія на всю техніку. Прийом купленої у нас техніки для гарантійного ремонту  це просто і завжди справедливо в компанії "Gigahertz".
  • Консультації фахівців і допомога в налаштуванні. Наші працівники проконсультують Вас в питанні вибору обладнання і допоможуть налаштувати обладнання для його стабільної роботи.
  • У нас завжди все в наявності
  • Гнучкі ціни
  • Гарантія на всі товари
  • Консультації висококваліфікованих фахівців