514

SPECTRA EPON OLT PX20++

Новий товар

$65.00

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Опис SPECTRA EPON OLT PX20++

SPECTRA EPON OLT PX20++ - це посилений трансивер, який використовується для функціонування в пасивних PON-мережах разом з комутатором OLT. Цей апарат може передавати дані зі швидкістю до 1.25 Мбіт/с дальністю 20 км, але виключно в режимах EPON/GEPON. Трансівер має одне волокно, по якому передаються і приймаються дані на різних частотах, не заважаючи один одному. Працює при температурі від -5 до +70 градусів, а напруга повинна бути в межах 3.1-3.4 В. Кабель підключається по коннектор SC/UPC.

Модель:SPECTRA EPON OLT PX20++
Тип обладнання:трансивер
Вихідна потужність: +5 до +7 dBm
Дальність передачі даних: до 20 км
Швидкість передачі даних:1.25 Gbps
Стандарт IEEE: IEEE 802.3ah
Температура роботи: -5 до +70°C
Чутливість приймача:-32 dBm
Інтерфейс користувача:SC/UPC
Частота прийому даних: RX(1310)APD
Частота передачі даних: TX(1490)DFB
Підтримка режиму EPON:Так
Підтримка режиму GPON:Ні

Відгуки

Написати відгук

SPECTRA EPON OLT PX20++

SPECTRA EPON OLT PX20++

Посилений трансивер для пасивних PON-мереж. Дальність передачі даних 20 км. Швидкість передачі 1.25 Гбіт/с. Підключається по коннектор SC/UPC.

4 інших товарів цієї ж категорії