290

Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 60 м, SC/UPC-SC/UPC, дІелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Новий товар

$13.70

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж - це відрізок оптоволоконного кабелю довжиною 60 метрів, який використовується для з'єднання оптичних приладів з розподільчими вузлами. Характеризується високою надійністю і стабільністю роботи, в тому числі має невеликий рівень втрат.

Розміри60 м
МодельSC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A), 60 м
Тип обладнанняПатч-корд зовнішній для FTTH-мереж
ЗастосуванняЗовнішнє
Температура роботи-10...+65 °C
Інтерфейс користувачаSC/UPC
Максимальне згасання (дБ)≤ 0.3 dB
Типове згасання (дБ)≤ 0.18 dB
Конструкція патч-кордуПлоский
Матеріал оболонкинегорюча (FRPE)
Тип поліровкиUPC
Тип оптичного волокнаSM (Single Mod)

Відгуки

Написати відгук

Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 60 м, SC/UPC-SC/UPC, дІелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 60 м, SC/UPC-SC/UPC, дІелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Патч-корд з конекторами SC/UPC довжиною 60 метрів для підключення активних пристроїв в оптичних мережах PON. Виготовлений з діелектричного, негорючого кабелю. Максимальне загасання - 0.3 dB (типове 0.18 dB).

30 інших товарів цієї ж категорії