282

Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 125 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Новий товар

$22.50

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Патч-корд довжиною 125 метрів призначений для зовнішнього застосування в FTTH і PON мережах. Для з'єднання обладнання, на кінцях має поліровані роз'єми SC. Від інших подібних патч-кордів відрізняється відмінною замінністю і високою відтворюваністю.

Розміри125 м
МодельSC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A), 10 м
Тип обладнанняПатч-корд зовнішній для FTTH-мереж
ЗастосуванняЗовнішнє
Температура роботи-10...+65 °C
Інтерфейс користувачаSC/UPC
Максимальне згасання (дБ)≤ 0.3 dB
Типове згасання (дБ)≤ 0.18 dB
Конструкція патч-кордуПлоский
Матеріал оболонкинегорюча (FRPE)
Тип поліровкиUPC
Тип оптичного волокнаSM (Single Mod)

Відгуки

Написати відгук

Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 125 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 125 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Патч-корд з конекторами SC/UPC довжиною 125 метрів для підключення активного устаткування в мережах PON. Виготовлений з діелектричного, негорючого кабелю. Максимальне загасання - 0.3 dB (типове 0.18 dB).

30 інших товарів цієї ж категорії