285

Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 200 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Новий товар

$34.00

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

У мережах FTTH, PON та деяких інших для з'єднання обладнання використовується зовнішній патч-корд. Довжина даної моделі - 200 метрів. Обладнаний конекторами SC на кінцях. Характерна особливість - це стабільна робота і мінімальні втрати, що роблять такий пристрій універсальним.

Розміри200 м
МодельSC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A), 200 м
Тип обладнанняПатч-корд зовнішній для FTTH-мереж
ЗастосуванняЗовнішнє
Температура роботи-10...+65 °C
Інтерфейс користувачаSC/UPC
Максимальне згасання (дБ)≤ 0.3 dB
Типове згасання (дБ)≤ 0.18 dB
Конструкція патч-кордуПлоский
Матеріал оболонкинегорюча (FRPE)
Тип поліровкиUPC
Тип оптичного волокнаSM (Single Mod)

Відгуки

Написати відгук

Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 200 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 200 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Патч-корд з роз'ємами SC/UPC довжиною 200 метрів для підключення активного обладнання в оптоволоконних мережах PON. Виготовлений з діелектричного, негорючого кабелю. Максимальне загасання - 0.3 dB (типове 0.18 dB).