281

Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 100 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Новий товар

$19.00

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Конектори SC на кінцях зовнішнього патч-корду мають полірування UPC. Застосовується не тільки в PON-мережах, але і в різних комутаційних вузлах, мережах доступу, телекомунікації та ін. З'єднуючи оптоволоконну техніку, пристрій демонструє стабільне функціонування в різних умовах.

Модель:SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A), 100 м
Тип обладнання:Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж
Застосування:Зовнішнє
Розміри:100 м
Температура роботи:-10...+65 °C
Інтерфейс користувача:SC/UPC
Максимальне згасання (дБ):≤ 0.3 dB
Типове згасання (дБ):≤ 0.18 dB
Конструкція патч-корду:Плоский
Матеріал оболонки:негорюча (FRPE)
Тип поліровки:UPC
Тип оптичного волокна:SM (Single Mod)

Відгуки

Написати відгук

Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 100 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Патч-корд зовнішній для FTTH-мереж, 100 м, SC/UPC-SC/UPC, діелектрик (ADSS, LSZH PE, G.657.A)

Патч-корд з конекторами SC/UPC довжиною 100 метрів для підключення активних пристроїв в мережах PON. Виготовлений з діелектричного, негорючого кабелю. Максимальне загасання - 0.3 dB (типове 0.18 dB).

30 інших товарів цієї ж категорії