268

Оптичний PON бокс MDU 348O

Новий товар

2 058 грн.

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Я згоден клієнтська угода.
   
.
Купити в один клік

Призначення PON боксу MDU 348O

PON бокс MDU 348O є одним з найбільш потужних пристроїв в своєму роді, який використовується в процесі розробки розподільного вузла мереж PON в житлових районах. Його основна перевага - це можливість одночасного захисту 144 зварних з'єднань, що збільшує сферу корисного використання. Бокс незамінний при розведенні оптоволокна до користувачів, приєднаним за методикою FTTH/FTTB. Передбачено наявність єдиного введення для 2-х кабелів, ще одного запасного введення і 12 роз'ємів для конекторів.

Для кріплення необхідна будь-яка зовнішня поверхня або щогла, що вимагає застосування дюбелів або хомутів відповідно. У корпусі є сплайс-касети, роз'єми для термоусаджуваних гільз, різні напрямні та ін. Оптичний бокс забезпечує клас захисту IP65 і повністю відповідає стандарту RoHS.

Розміри 398 х 327 х 118 мм
Матеріал ABS пластик
Тип кріплення зовнішній/ до стіни, до опори
Модель MDU 348O
Тип обладнання Оптичний PON бокс
Комплект поставки гільзи, кріплення, маркування. Сплайс-касети - 6шт., Термоусадочні гільзи - 144шт., Буферні трубки для волокон, стяжки, маркувальні наклейки, ізоляційна стрічка, ключі - 2шт., Дюбеля - 4шт., Гумові ущільнювачі.
Максимальна кількість зварювань 144
Кількість посадочних місць для адаптерів 54

Відгуки

Написати відгук

Оптичний PON бокс MDU 348O

Оптичний PON бокс MDU 348O

Оптичний PON бокс зовнішнього застосування для установки розподільного вузла PON в житлових районах. Одночасний захист 144 зварювань. 6 сплайс-касет, крос на 54 адаптера. 3 вводи, 48 виводів. Корпус з ABS пластику.

8 інших товарів цієї ж категорії