268

Оптичний PON бокс MDU 348O

Новий товар

$49.00

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Призначення PON боксу MDU 348O

PON бокс MDU 348O є одним з найбільш потужних пристроїв в своєму роді, який використовується в процесі розробки розподільного вузла мереж PON в житлових районах. Його основна перевага - це можливість одночасного захисту 144 зварних з'єднань, що збільшує сферу корисного використання. Бокс незамінний при розведенні оптоволокна до користувачів, приєднаним за методикою FTTH/FTTB. Передбачено наявність єдиного введення для 2-х кабелів, ще одного запасного введення і 12 роз'ємів для конекторів.

Для кріплення необхідна будь-яка зовнішня поверхня або щогла, що вимагає застосування дюбелів або хомутів відповідно. У корпусі є сплайс-касети, роз'єми для термоусаджуваних гільз, різні напрямні та ін. Оптичний бокс забезпечує клас захисту IP65 і повністю відповідає стандарту RoHS.

Модель:MDU 348O
Тип обладнання:Оптичний PON бокс
Комплект поставки:гільзи, кріплення, маркування. Сплайс-касети - 6шт., Термоусадочні гільзи - 144шт., Буферні трубки для волокон, стяжки, маркувальні наклейки, ізоляційна стрічка, ключі - 2шт., Дюбеля - 4шт., Гумові ущільнювачі.
Розміри:398 х 327 х 118 мм
Тип кріплення: зовнішній/ до стіни, до опори
Матеріал:ABS пластик
Максимальна кількість зварювань:144
Кількість посадочних місць для адаптерів:54

Відгуки

Написати відгук

Оптичний PON бокс MDU 348O

Оптичний PON бокс MDU 348O

Оптичний PON бокс зовнішнього застосування для установки розподільного вузла PON в житлових районах. Одночасний захист 144 зварювань. 6 сплайс-касет, крос на 54 адаптера. 3 вводи, 48 виводів. Корпус з ABS пластику.

8 інших товарів цієї ж категорії