266

Оптичний PON бокс MDU 216C

Новий товар

$15.50

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Опис PON боксу MDU 216C

Зовнішній PON бокс MDU 216C обладнаний відкидною сплайс-касетою і кросом для 12 адаптерів, виготовленим з якісного металу. Застосовується пристрій для створення якісної PON-мережі в житлових районах. Грамотна робота оптичного боксу здатна захистити 24 зварні з'єднання, а також розвести лінію оптоволокна до користувачів, які під'єднані по FTTH. Додатково реалізовані 2 введення для кабелів і 16 - для патч-кодів.

Установка боксу MDU 216C проводиться на зовнішню стіну з використанням дюбелів або на щоглу з монтажною стрічкою. Він здатний забезпечити захист IP67. Всі зовнішні роз'єми і вводи надійно герметизовані від попадання вологи. Бокс зроблений з якісного ABS-пластика, стійкого до сильних променів ультрафіолету. Завдяки якісному виконанню, оптичний бокс працює довго і надійно в різних умовах зовнішнього середовища.

Модель:MDU 216C
Тип обладнання:Оптичний PON бокс
Комплект поставки:гільзи, кріплення, маркування Термоусаджувані гільзи - 16шт., Буферні трубки, стяжки, маркувальні наклейки, ізоляційна стрічка, ключі, дюбеля - 4шт., Гумові ущільнювачі для кабельних висновків, кріплення для адаптерів.
Розміри:240 х 306 х 106 мм
Тип кріплення:зовнішній/до стіни, до опори
Матеріал:ABS пластик
Максимальна кількість зварювань:24
Кількість посадочних місць для адаптерів:12

Відгуки

Написати відгук

Оптичний PON бокс MDU 216C

Оптичний PON бокс MDU 216C

Оптичний PON бокс зовнішнього застосування зі сплайс-касетою і кросом на 12 адаптерів. Розрахований на 24 зварювання. Має 2 введення, 16 виводів. Матеріал - ABS пластик.

8 інших товарів цієї ж категорії