265

Оптичний PON бокс MDU 212O

Новий товар

546 грн.

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Я згоден клієнтська угода.
   
.
Купити в один клік

13Опис і застосування боксу MDU 212O

Оптичний PON бокс MDU 212O є надійним пристроєм, що використовується для розділення оптичних волокон в житлових секторах при FTTH-архітектурі мережі. Наявність багатьох рівнів дозволяє отримати швидкий доступ до всіх елементів, які потрібні для монтажу та підключення користувачів. Реалізована додаткова можливість установки сплітера і пігтейлів.

Це зовнішній бокс, тому він виконується з якісного пластику, стійкого до УФ-променів і вологи. Демонструє кращу роботу в комплекті з оптичними кабелями. У ньому реалізовано 12 відводів для абонентів, 2 порти для входу і 12 - для виходу. Він встановлюється на стіну будівлі або надійну щоглу. Невеликі розміри і низька вага розширюють можливості монтажу. А завдяки розумній вартості, PON бокс MDU 212O є цілком доступним пристроєм.

Розміри 233 х 204 х 77 мм
Матеріал ABS пластик
Тип кріплення зовнішній/ до стіни, до опори
Модель MDU 212O
Тип обладнання Оптичний PON бокс
Комплект поставки гільзи, кріплення, маркування Термоусадні гільзи - 12шт., Буферні трубки для волокон, стяжки, маркувальні наклейки, ізоляційна стрічка, ключ - 1шт., Дюбеля - 4шт., Гумові ущільнювачі.
Максимальна кількість зварювань 12
Кількість посадочних місць для адаптерів 12

Відгуки

Написати відгук

Оптичний PON бокс MDU 212O

Оптичний PON бокс MDU 212O

Оптичний зовнішній PON бокс c 1 двосторонньою сплайс-касетою і кросом на 12 адаптерів. 3 вводи, 12 виводів, кількість зварювань - 12. Виготовлений з ABS-пластику.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

8 інших товарів цієї ж категорії