263

Оптичний PON бокс FOB-R (PON-бокс 4)

Новий товар

294 грн.

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Я згоден клієнтська угода.
   
.
Купити в один клік

Характеристика PON боксу FOB-R

Оптичний бокс FOB-R призначений для зовнішнього застосування, тому має якісну гідроізоляцію. Він використовується для розгортання мереж в приватних будинках. Бокс дозволяє захистити 4 зварні з'єднання, застосовується для розгалуження лінії оптоволокна до споживачів, які підключені по FTTH.

Бокс FOB-R обладнаний відкидною сплайс-касетою, яка має чотири тримачі для термоусаджуваних гільз. Передбачені фіксують механізми і напрямні, що дозволяють помістити всередині трохи волокна. Встановивши оптичний бокс зовні будівлі, споживач створює надійний захист IP55. Сам пристрій вироблено з ABS-пластика, стійкого до сильних ультрафіолетових променів, і створюється в повній відповідності зі стандартом RoHS. Якісне виконання дозволяє боксу стабільно працювати в різних умовах зовнішнього середовища.

Розміри 210 х 140 х 40 мм
Матеріал ABS пластик
Тип кріплення зовнішній/ до стіни
Модель FOB-R
Тип обладнання Оптичний PON бокс
Комплект поставки гільзи, кріплення, маркувальні елементи Термоусаджувані гільзи - 4шт., Стяжки , маркувальні наклейки, дюбеля - 4шт.
Максимальна кількість зварювань 4
Кількість посадочних місць для адаптерів 4

Відгуки

Написати відгук

Оптичний PON бокс FOB-R (PON-бокс 4)

Оптичний PON бокс FOB-R (PON-бокс 4)

Зовнішній оптичний PON-бокс для розгалуження оптоволокна в FTTH. Вбудована сплайс-касета на 4 гільзи. 1 ввід, 4 виведення, 4 зварювання. Корпус виготовлений з ABS-пластику.

8 інших товарів цієї ж категорії