609

UniFi AC Mesh PRO / Ubiquiti UAP-AC-M-PRO

Новий товар

9 576 грн.

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Я згоден клієнтська угода.
   
.
Купити в один клік

Опис Ubiquiti UniFi AC Mesh PRO

Ubiquiti UniFi AC Mesh PRO - це сучасна зовнішня точка доступу від компанії виробника Ubiquiti. Даний комутатор ще прийнято називати трохи скороченою назвою, а саме UAP-AC-M-PRO. Має досить компактний зовнішній вигляд і розширену функціональність.

Безліч технологічних новинок впроваджено безпосередньо в пристрій, що істотно спрощує подальшу роботу з ним і не потребує будь-яких кроків для вдосконалення і посилення продуктивності агрегату. Комутатор Ubiquiti UniFi AC Mesh PRO виробництва компанії Ubiquiti використовується для побудови зовнішніх мереж для домашнього, або ж корпоративного використання. Може коректно працювати в діапазоні прийому хвиль радіусом до 200 метрів.

Слід зазначити, що точка доступу із застосуванням комутатора Ubiquiti UniFi AC Mesh PRO дозволяє забезпечити побудову досить великої мережі без необхідності використання кабельних з'єднань. Фахівці компанії Ubiquiti подбали про те, щоб пристрій підтримував сумісність з іншими програмними комплексами, швидко адаптувався до існуючих мереж без необхідності установки додаткових програмних продуктів.

По суті, комутатор Ubiquiti UAP-AC-M-PRO виступає ідеальною точкою доступу з посиленими сучасними функціями, що доповнює і збільшує можливості бездротової мережі. Крім цього компанія Ubiquiti забезпечила захист внутрішнього обладнання приладу легким, міцним, практичним, вологостійким пластиковим корпусом.

Які нововведення впроваджені

З найбільш важливих нововведень, які слід зазначити в точках доступу Ubiquiti UniFi AC Mesh PRO від компанії Ubiquiti, слід зазначити деякі. І в цьому плані комунікатор подібного роду має:

  • можливість повної кругової передачі інформації в радіусі 360 градусів на досить високій швидкості;
  • має три вбудовані антени, що дозволяють підсилювати і утримувати сигнал в процесі передачі даних;
  • працює на частотах 2.4, а також 5 GHz, забезпечуючи транспортування відповідно до 3000 і 857 Мбіт/с різної інформації;
  • підтримує можливість цілеспрямованого транспортування інформації (в цьому випадку може знижуватися кут розсіювання інформації при одночасному збільшенні щільності потоку і швидкості передачі);
  • можливість безперебійної роботи в діапазонах температур -40 - +70 градусів Цельсія;
  • має робочу швидкість портів на рівні 10/100/1000 Мбіт/с;
  • на представлений пристрій також в наявності сертифікати CE, FCC, IC, підтримує практично всі перспективні стандарти Wi-Fi;
  • працює на принципах сучасного економного енергоспоживання, споживає всього 9 Вт електроенергії, для живлення необхідно всього 48 В.

Відмінні характеристики від аналогів

Серед інших подібних моделей комутатор Ubiquiti UniFi AC Mesh PRO виділяється компактними габаритними розмірами, практично невловимим для людського вуха рівнем шуму в процесі роботи, можливістю швидкого знаходження і «впровадження» в уже існуючі мережі, наявністю безкоштовного вбудованого універсального програмного забезпечення. При всіх своїх перевагах прилад важить всього 633 грами і вільно закріплюється до будь-якої поверхні.

Одночасно пристрій цього типу може обслуговувати понад 250 клієнтів. Це робить його затребуваним як для невеликих офісів, так і для організацій середніх розмірів, що розміщуються на компактній території (зазвичай в одній будівлі). При цьому є можливість розмежувати потік даними серед користувачів різних категорій.

Офіційна документація від Ubiquiti Networks:

⇩ ДЕТАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

⇩ ІНСТРУКЦІЯ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ

Розміри 343.2 x 181.2 x 60.2 мм
Вага 0.633 кг
Живлення 48V, 0.5A PoE Gigabit Adapter
Споживана потужність 9W
Кнопки Reset
Модель UniFi AC Mesh PRO | UAP-AC-M-PRO
Виробник Ubiquiti Networks
Тип обладнання Точка доступу
Робоча частота 2.4 GHz + 5.3 GHz
Вбудована антена Є антена
Випромінювання 360°
Коефіцієнт підсилення 8 dBi x3
Безпека/Шифрування WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
Гігабітний порт 2 порти
Дальність передачі даних 183 м Wi-Fi
Потужність 158 mW (22 dBm)
Підтримка MIMO 3x3
Поляризація Трьохполяризаційна
Порти 2 х 10/100/1000 Ethernet Ports
Швидкість передачі даних 450 Мбит/с (2.4 GHz); 1300 Мбит/с (5 GHz)
Стандарт IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Температура роботи от -30 до 70° C
Віртуальні локальні мережі(VLAN) 802.1Q

Тех. опис UAP-AC-M-PRO

Детальний технічний опис від Ubiquiti Networks для UniFi AC Mesh PRO

Завантажити (7.93M)

Інструкція UAP-AC-M-PRO

Інструкція від Ubiquiti Networks по встановленню UniFi AC Mesh PRO

Завантажити (4.38M)

Відгуки

Написати відгук

UniFi AC Mesh PRO / Ubiquiti UAP-AC-M-PRO

UniFi AC Mesh PRO / Ubiquiti UAP-AC-M-PRO

Зовнішня точка доступу виробництва Ubiquiti Networks. Підтримує частотні діапазони 2.4 і 5 GHz. 3 інтегровані антени з підсиленням 8 dBi. Швидкість передачі даних 450 Мбіт (2.4 GHz) і 1300 Мбіт (5 GHz). Підтримка 3x3 MIMO і стандарту 802.11 a/b/g/n/ac. Радіус Wi-Fi покриття 183 м. Підтримка бездротового Mesh.

30 інших товарів цієї ж категорії