608

UniFi AC Mesh / Ubiquiti UAP-AC-M

Новий товар

$118.00

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

UniFi AC Mesh

UniFi AC Mesh - це нова розробка точки доступу від компанії Ubiquiti, що дозволяє досить швидко побудувати невелику домашню або ж корпоративну мережу і забезпечити високошвидкісний обмін різною інформацією. За своїм зовнішнім виглядом комутатор подібного роду мало чим відрізняється від приладів попередніх поколінь.

При цьому фахівцям компанії Ubiquiti вдалося дещо модернізувати корпус виробу, винести антени точки доступу UniFi AC Mesh за межі корпусу, чим суттєво зменшити загальні габаритні розміри пристрою. Для спрощення процесу транспортування і зберігання антени є знімними.

Крім іншого в представленому компанією Ubiquiti оновленому комутаторі UniFi AC Mesh зовнішній корпус виконаний з високоміцного, вологостійкого, здатного витримувати тривалу активну експлуатацію корпусу, надійно захищає всі розташовані всередині деталі і мікросхеми. Деякі новинки, які в попередніх моделях ще перебували зовні пристрою, тут вже виконані за принципом вбудованих деталей, що істотно збільшує продуктивність запропонованої точки доступу без будь-яких додаткових витрат.

Що нового в пристрої UAP-AC-M

Тепер же трохи про те, які новинки чекають покупців сучасного комутатора UniFi AC Mesh, випущеного компанією Ubiquiti. Перш за все до таких новинок слід віднести:

  • підтримка прогресивної сучасної технологічної новинки Wireless Mesh;
  • представлена компанією точка доступу має можливість здійснення підключення користувачів каскадом;
  • з'єднання пристрою з передавальними антенами проводиться за лічені секунди без будь-яких зусиль;
  • точка доступу в робочому стані здатна забезпечити покриття зони навколо себе на 360 градусів, а якщо є необхідність збільшити базову швидкість для передачі інформації в певному напрямку досить встановити спеціалізовані секторальні антени, що дозволяють охоплювати зону в 120 градусів. У разі збільшення кількості приймаючих пристроїв для підтримки заданої швидкості передачі інформації слід зменшити кут передачі (як правило, в цьому випадку цілком достатньо кута в 60 градусів);
  • нові точки доступу дають можливість істотно збільшувати зону покриття пристрою без необхідності використання кабелів різних типів.

Трохи про продуктивність і інтеграцію комутатора Ubiquiti

Важливо відзначити, що UAP-AC-M Ubiquiti це не тільки малогабаритний і надійний в експлуатаційному плані пристрій, це ще й прогресивна новинка в своєму роді. Представлений пристрій дозволяє одночасно задіяти одразу 2 канали для здійснення прийому-передачі різноманітних даних. До всього цього в пристрої реалізована новітня система підтримки Dual-Band, внаслідок чого не тільки підтримуються старі стандарти роботи, а й забезпечується частотність роботи пристосування на рівні 2.4, а також 5 GHz.

Слід звернути увагу, що при частоті в 2.4 GHz максимальна швидкість переміщення інформації становить близько 300 Мбіт/с, в той час як з частотою в 5 GHz можна розраховувати на швидкість передачі інформації на рівні в 857 Мбіт/с. Також не варто забувати, що нові пристрої UniFi від Ubiquiti Networks без проблем адаптуються в процесі з'єднання зі старими моделями і органічно інтегруються в мережі, де такі комутатори раніше були встановлені. Збоїв в роботі обладнання в таких випадках не спостерігається.

Офіційна документація від Ubiquiti Networks:

⇩ ДЕТАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

⇩ ІНСТРУКЦІЯ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ

Розміри 353 x 46 x 34.4 мм
Вагаз антеннами 0.152 кг
Живлення 24V, 0.5A Gigabit PoE
Споживана потужність8.5W
КнопкиReset
МодельUniFi AC Mesh | UAP-AC-M
ВиробникUbiquiti Networks
Тип обладнанняТочка доступу
Робоча частота2.4 GHz + 5.3 GHz
Вбудована антенаЄ антена
Випромінювання360°
Коефіцієнт підсилення2.4 GHz - 3 dBi x2; 5 GHz - 4 dBi x2
Безпека/ШифруванняWEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
Гігабітний порт1 порт
Дальність передачі даних183 м
Потужність 100 mW (20 dBm)
Порти1 х 10/100/1000 Ethernet
Швидкість передачі даних 300 Mbps при 2.4 GHz, 867 Mbps при 5 GHz
Стандарт IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Температура роботиот -30 до 70° C
Віртуальні локальні мережі(VLAN) 802.1Q

Тех. опис UAP-AC-M

Детальний технічний опис від Ubiquiti Networks для UniFi AC Mesh

Завантажити (7.93M)

Інструкція UAP-AC-M

Інструкція від Ubiquiti Networks по встановленню UniFi AC Mesh

Завантажити (3.33M)

Відгуки

Написати відгук

UniFi AC Mesh / Ubiquiti UAP-AC-M

UniFi AC Mesh / Ubiquiti UAP-AC-M

Бездротова точка доступу серії UniFi яка працює на двох частотах - 2.4 і 5 GHz. Є 2 антени з підсиленням 3 dBi (2.4 GHz) і 4 dBi (5 GHz). Швидкість передачі даних 300 Мбіт (2.4 GHz) і 867 Мбіт (5 GHz). Підтримка AC 802.11 a/b/g/n/ac. Підтримка MIMO 2x2. Підтримка бездротового Mesh.

30 інших товарів цієї ж категорії