540

WDM 100M 20 km 1310 nm SC

Новий товар

$18.00

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Опис медіаконвертера

Медіаконвертер WDM 100M 20 km 1310 nm SC використовується для відправки інформації за єдиним оптоволокну, досягаючи максимальної швидкості 100 Мбіт/с і дальності до 20 км. Інформація передається на хвилі, довжина якої становить 1310 нм, а приймається - на 1550 нм.

На корпусі медіаконвертер має SC-роз'єм, куди підключається оптика. Доступний єдиний мережевий порт, вхід для підключення блоку електроживлення, який потрібно придбати окремо. Для підключення WDM 100M 20 km 1310 nm SC з 2-х сторін оптоволокна, слід застосовувати його разом з WDM S101-20.

Використовується пристрій для конвертації даних з порту Ethernet на оптичний і навпаки. Передбачено електроживлення 5В. Пристрій відрізняється простотою конструкції, легкої налаштуванням і експлуатацією. Тому користуватися медіаконвертером даної моделі може людина без особливого досвіду. Крім того, його ціна цілком доступна і відповідає виконуваним функціям. Висока якість виробництва робить WDM 100M 20 km 1310 nm SC стійким до різних зовнішніх умов.

Таким чином, при необхідності медіаконвертера зі швидкістю 100 Мбіт/с і дальністю зв'язку до 20 км, слідуємо звернути увагу на WDM 100M 20 km 1310 nm SC.

Модель:WDM 100M 20 km 1310 nm SC
Тип обладнання:Медіаконвертер
Довжина хвилі:1310
Дальність передачі даних:20 км
Живлення:адаптер 220В/конвертер 5В
Швидкість передачі даних:100 Мбіт/с
Інтерфейс користувача:SC/UPC
Тип оптичного волокна:SM

Відгуки

Написати відгук

WDM 100M 20 km 1310 nm SC

WDM 100M 20 km 1310 nm SC

Приймач для передачі сигналу по оптоволокну на відстань до 20 км на швидкості 100 Мбіт/с. Пристрій конвертує інформацію з порту Ethernet в оптичний порт і навпаки. Довжина переданої хвилі 1310 нм, прийнятої 1550 нм.

4 інших товарів цієї ж категорії